Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Coś na początek.


Recommended Posts

Witam, jestem nowym uzytkownikiem wiec prosze o wyrozumialosc jesli napisalem w zlym dziale :)

Ostatnio z kolega zaczelismy sie rozgladac za elektrykami mielismy zamiar kupic sobie AK-47 (CM.022) - CYMA oraz M4A1 R.I.S (CH-3081A) - BOYI na taniemilitaria.pl co sadzicie o tych pistoletach? kupic je na poczatek czy lepiej cos innego ? :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niewarto - niska żywotność, słabe osiągi... ogólnie było to już poruszane duużo razy. To są zabawki, a nie repliki.

Ogólnie niejedna osoba z tym zaczynała i niejedna niepoleca ;)

 

Lepiej dozbierać i kupić jakiś elektryczny pistolet cymy w cenie 180zł i więcej, np. cm.030.

A najlepiej CM.028, czyli polecanego wszędzie dla początkujących AK, cena około 350zł.

Edited by Olek96
Link to post
Share on other sites

http://www.taiwangun.com/pistolety_maszynowe-aeg/replika_pistoletu_cm_030_cm-262.html

CM.030, mimo iż jest to pistolet, będzie miał osiągi podobne/lepsze w porównaniu do cm.022 itp.

No i może zostać jako broń boczna, jeśli się wkręcisz.

 

Ale mimo to podpinam się pod radę Denveya, z tym, że te osławione cm.028, z którym lata pełno ludzi można kupić za 350zł. Naprawdę warto przeczekac trochę i dozbierać, bo tą replikę można użytkować normalnie bez strachu, że jak tylko dotniesz lufy, to się połamie (sprawdzone - były w teamie 3 i każda miała połamaną lufę)

Link to post
Share on other sites

Elektryk jest napędzany skomplikowanym układem tłoków, cylindrów, zębatek, silnika elektrycznego i baterii, a gaziak systemem zaworów i zbiornika z gazem(najczęściej Green Gas lub CO2). Osobiście preferuję gaziaki, ale elektryki wychodzą taniej i wydajniej. I elektrykiem w miarę pograsz w zimie.

Link to post
Share on other sites

no nie mam zamiaru nic rozkrecac i mam zamiar ja szanowac jak tyle dam, jedyne co to chyba trzeba HOP UP'a wyregulowac z tego co czytalem :)

i kolega wymieka niestety, mowi ze moze dac maks 150zl polecicie mu cos ? po jakim czasie mniej wiecej to m4 o ktorym wspominalem w 1 poscie sie rozpada ?

Link to post
Share on other sites

Zależy - jeżeli wisi na ścianie, to czas rozkładania będzie się skracał wprost proporcjonalnie do zwiększania się wilgoci w powietrzu ;)

Tylko po co ładować kasę w błoto? Jak mu się spodoba to i tak najprawdopodobniej kupi coś lepszego.

Za tę kasę, to już niech lepiej kupi Berettę STTI + dodatkowy magazynek + butla gazu, żeby choć częściowo mógł nawiązać skuteczną walkę z CM.028

Link to post
Share on other sites

Wszystko jest na taiwangun.com

 

Tylko, że to taki półśrodek, bo niby jest to replika, niby strzela, ale i tak cm.028 strzela lepiej, jest mniej awaryjna, mniej trzeba o nią dbać.

No i najważniejsze - broń boczna jest słaba jako broń główna - jakież to odkrywcze, czyż nie? ;)

Namów kolegę, niech pogłówkuje, żeby zdobyć trochę pieniędzy.

 

W sumie, to patrząc w przyszłość, ten gaziak wyjdzie mu drożej niż CM028, więc cofam moje słowa co do taniości tego pistoletu.

Edited by Olek96
Link to post
Share on other sites

Mu szkoda dać 350, a są ludzie, którym nie szkoda dać i 2000... i więcej...

Istnieje allegro, komis wmasg itp, a na nich tych cym jest pełno.

 

Gadałem z właścicielem tejże beretty i mówił, że jedno napełnienie maga starcza na około 60 kulek.

Edited by Olek96
Link to post
Share on other sites

Nie mam pojęcia, nie liczyłem i wątpię, by w moim środowisku ktos się tym przejmował.

A nie macie w okolicach żadnego teamu, dzięki któremu mielibyście okazję "pomacać" repliki, a może i postrzelać?

 

edit.

 

Używany cm.028 to koszt około 250zł, taniej zacząć się nie da.

Edited by Olek96
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...