Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Coś na początek.


Recommended Posts

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ale to jest non sens. to po co w takim razie daja ta ladowarke do zestawu jak i tak mowisz ze mam ja wyrzucic i kupic inna za 1/3 ceny karabinu ?

 

nie wiem moze zle zadalem pytanie albo zle mnie zrozumiales. w takim razie z ta orginalna ladowarka mam poprostu wlozyc baterie do karabinu i mam ladowac kiedy chce ile godzin chce bo to nie jest ladowarka mikroprocesorowa ?

Edited by OwnerPL
Link to post
Share on other sites

ale to jest non sens. to po co w takim razie daja ta ladowarke do zestawu jak i tak mowisz ze mam ja wyrzucic i kupic inna za 1/3 ceny karabinu ?

 

nie wiem moze zle zadalem pytanie albo zle mnie zrozumiales. w takim razie z ta orginalna ladowarka mam poprostu wlozyc baterie do karabinu i mam ladowac kiedy chce ile godzin chce bo to nie jest ladowarka mikroprocesorowa ?

 

 

Ładujesz tyle ile trzeba, ściągasz sobie kalkulator asg w którym jest opcja obliczania czasu ładowania i ładujesz tyle ile ci wyszło. Jak batka się wyładuje to łądujesz od nowa tyle ile trzeba i jeśli nie dostaniesz wadliwego egzemplarza to 1-2 lata (może dłużej) pożyje ci batka i będziesz mógł się strzelać te kilka godzin.

A w rok i tak uzbierasz na dobrą ładowarkę i lepszą batke.

Link to post
Share on other sites

Nie obsługuje li-po. Jest zła bo się psuje i psuje pakiety. Na forum zasłyszałem całkiem dużo złych rzeczy o niej. Co do linka z allegro to tak, to ta ładowarka. Tu masz kalkulator : http://kalkulator.elkopytko.pl/ tylko że jak będziesz miał ładowarkę mikroprocesorową to nie będzie ci potrzebny taki kalkulator. Te twój kalkulator działa na tej samej zasadzie.

Edited by Szabla95
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...