Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ochraniacze na łokcie i kolana


Recommended Posts

Do tej pory biegałem w ochraniaczach PJ ale przyszedł czas na zmianę. Jestem już prawie w 100% przekonany na Superflexy ale problem polega tym, że kolega wcześniej kupił ich kopie od PJ, które miały tę wadę, że paski, które miały opinać kolano, non-stop obluzowywały się, aż do momentu kiedy zszył je na stałe (w moich PJ-tach były na rzep, więc było OK). Chciałbym się upewnić, że Alt ten problem nie dotyczy... chyba, że powinno się je zszywać lub w jakiś inny sposób spinać?

Link to post
Share on other sites

Alty będą w porządku. Pamiętaj, że wady chińskiego sprzętu 'na motywach' bardzo rzadko objawiają się w oryginałąch, chyba, że chodzi o rozwiązanie konstrukcyjne które skopiowano. Tutaj ewidentnie jest to badziewność chinola.

Link to post
Share on other sites

Paski górne, tj elastyczne, mogą się nieco luzować wtedy, gdy są one przeplecione w najprostszy sposób i mocną sciągnięte do nogi. Wystarczy trochę pokombinować i przelpleść pasek nieco bardziej fikuśnie. Dolny pasek się raczej nie luzuje, no chyba, że taśma lub ząbki hamujące na zapięciu się zużyją.

Link to post
Share on other sites

Do tej pory biegałem w ochraniaczach PJ ale przyszedł czas na zmianę. Jestem już prawie w 100% przekonany na Superflexy ale problem polega tym, że kolega wcześniej kupił ich kopie od PJ, które miały tę wadę, że paski, które miały opinać kolano, non-stop obluzowywały się, aż do momentu kiedy zszył je na stałe (w moich PJ-tach były na rzep, więc było OK). Chciałbym się upewnić, że Alt ten problem nie dotyczy... chyba, że powinno się je zszywać lub w jakiś inny sposób spinać?

Nigdy nie słyszałem, żeby ktoś się skarżył na superflexy. Na chińszczyznę natomiast owszem.

Wniosek klaruje się z tego jednoznaczny. :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
Guest Graszczur

Zastanawiam się, czy znajdę gdzieś na rynku coś w stylu miękkich ochraniaczy na łokcie, ale bez plastikowych nakładek? Raczej coś w stylu krótkich "rękawków" do ochrony gołych łokci przed otarciami? Jakieś pomysły? Oczywiście produkt nie musi być pochodzenia/przeznaczenia militarnego, ważne by się nadawał i nie miał oczojebnych barw

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...