Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zeus_

Użytkownik
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

1,514 profile views
 1. Napisz co chcesz osiągnąć. Co innego być być medykiem airsoftowym który ogarnia temat, a co innego zmienić pracę i naprawdę ratować ludzkie zdrowie i życie.
 2. Dzięki za spotkanie. Było trochę statycznie ale piękne okoliczności przyrody umilały spacery. Wrzucam nudnawy filmik do obejrzenia, bo nie niestety nie trafiliśmy na żadne ciekawsze zadanie.
 3. Zeus_

  M4A1 PTW [A&K]

  Bolt catch działa w dni parzyste, a w nieparzyste nie działa, czyli robi co chce ;-) HU działa poprawnie, nie jakoś super ale poprawnie.
 4. Zeus_

  M4A1 PTW [A&K]

  Może ktoś sprawdzał czy taki zestaw lufy Deep Fire http://asgshop.pl/sk...ukt.php?id=3239 pasuje do TWM4?
 5. Po spotkaniu podczas którego przez 24h padał deszcz zamokła mi chińska latarka mocnowana do repliki, ale udało się ją dosuszyć i wskrzesić.
 6. Skąd wiesz, że on nie wie jak to jest dostać z kulki? Może po prostu jest niepełnosprawny umysłowo i pomimo wiedzy z powodu tylko sobie znanych procesów pseudo-myślowych strzelał do przypadkowych ludzi?
 7. Trzeba być chyba idiotą żeby uważać, że zakazanie ASG podniesie poziom bezpieczeństwa na ulicach. Wg mnie chodzi po prostu o pieniądze. Wyobraźcie sobie, że prowadzicie normalny legalny biznes i nagle pod byle pretekstem Wasz biznes ma przestać być legalnym. Idziecie do odpowiednich ludzi i pytacie "Ile?". Chociaż z drugiej strony wycofuję to co napisałem, bo przecież w UE nie ma korupcji...
 8. Wg moich informacji to MBSS w CB był używany w latach 2006-2009 na PACA-y (czy jak to się tam odmienia ;-) )
 9. Ze wszystkich kamizelek jakie były w użyciu przez USMC i MARSOC wybrałeś taką, której nie widziałem na żadnym zdjęciu.
 10. A taka kamizelka Ci się podoba? http://deltashop.pl/pl/kamizelki-taktyczne-/985-usmc-style-spc-vest-cb-zestaw-.html
 11. Podsumowując w kilku słowach: błyski, huki, chmury dymu i tona kompozytu. Było bardzo efektywnie i efektownie. Dzięki wszystkim i do zobaczenia na następnym OSB.
 12. Brzmi jakbyś napełniając trzymał magazynek nad butlą, a powinieneś przechylić magazynek i butlę do góry dnem i w ten sposób ładować.
 13. FROG w marpat woodland pojawił się około 2010-11 roku, wcześniej chyba w ogóle nie istniał.
×
×
 • Create New...