Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Mają gwint lewoskrętny 14mm

 

Jeśli już decydujesz się na ten rodzaj cymy to mogę podpowiedzieć co nieco na temat zmian.

Zmiana precki, gumki, okablowanie i masz moją gwarancję że będzie cacy :)

Co do kolimatora to nie rozumiem ludzi, którzy piszą, że to jest nie potrzebna rzecz. bzdura na maxa.

Looknij sobie na http://tcelite.cba.pl jest tam opis modyfikacji cymki 048 sądzę, że zainteresuje Ciebie ten temat.

Link to post
Share on other sites
Co do kolimatora to nie rozumiem ludzi, którzy piszą, że to jest nie potrzebna rzecz. bzdura na maxa.

 

masz cm0.48 z precką, to może koli jest przydatny. On ma stocka 0.28

 

Kumpel ma i wiem, że nie jest to najcelniejsza replika.
celowania Ci za bardzo nie ułatwi bo każda kulka leci w inną stronę.

Więc po co koli?

Edited by wiciok
Link to post
Share on other sites

Ehhh...

 

Zapominacie o najważniejszym. Nawet w replice bez lufy precyzyjnej OGROMNE znaczenie mają używane kulki. Jak ktoś pcha kuleczki gunfire czy tańsze PJotki, to i na prometheusie nie ma celności lub są ścinki (gunfire przelatuja spokojnie przez lufę, ale lecą jak chcą, PJ się tną)

 

Gdy używa się DOBRYCH KULEK i CZYŚCI LUFĘ (jak łatwo i przyjemnie o tym zapomnieć, prawda?), to nagle wszystko zaczyna dziwnie dobrze strzelać. Wiele osób kupuje lufy z dokładnością wykonania rzędu +/- 0.01mm i lepszą, a wszystkim leniwcom wygodniej zapomnieć, ile syfu może się w lufie zbierać.

 

Koli moim zdaniem niemal na każdej replice ma sens, jeżeli naprawdę się z niego korzysta i przed strzelanką sprawdza jego regulację i ustawienie HU.

 

Pozdrawiam,

Laokoon

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...