Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Magazynek bębnowy do G36


Recommended Posts

Jedynie jako broń wsparcia, no chyba że na niedzielnej jebance przez pół rozgrywki nie zdejmujesz palca ze spustu. Nie większą frajdą jest wymieniać magazynki niż latać z jednym? (to tylko moje subiektywne odczucie) ;)

Właśnie mi chodzi o broń wsparcia, zwłaszcza że ja mam wersję z dwójnogiem więc...Zmiana magów też dodaje klimatu i jest super, ale to chyba bardziej pasi do krótszych wersji np. C. Chodzi mi o to czy ten mag daje rade czy, jest sens wybulać na te 3000 kuli w magu czy może dokupić więcej low capów.

Link to post
Share on other sites

Chodzi o to,że mało kto używa takich magów całe szczęście,że kosztują 250 zł gdyby nie to zapewne wiele ludzi posiadało by takie magi a mało kto decydowałby się kupić low-capa albo mid-capa.

Nie powinno być z nim problemów,czytałem gdzieś ,że ktoś miał tego maga i go raczej wychwalał

Link to post
Share on other sites

Siemka, ja mam tego maga. Nawet fajny ma tylko pare wad nie jest na akumulator tak jak m'kowe, ja mam akumulatorki AAA x4, i moze to tylko wada mojego ale strasznie szybko baterie padaja. Magazynek nie ma dzwiekowki, tzn dziala tylko na spus, to akurat nie jest az taka wada napewno dzieki temu jest cichszy bo sam sie nie wlacza. Gdy decydujesz sie na taki magazynek trzymanie za front sie robi strasznie niewygodne, ja to rozwiazalem raczka na szynie. Zastanow sie czy napewno chcesz takiego maga zeby go wpelni wykozystac musisz troche w bron miec wsadzone, dluzsze serie na stockowych czesciach nie polecam:) dodatkowo jest jeszcze jeden problem konstrukcyjny samej giety, jak masz czesc co trzyma lufe wewnetrzna, znaczy zaraz ta w ktorej mocujesz komore hopa ona lubi pekac przy dluzszych seriach :) wiem co mowie mi pekla ehh i teraz bron nie podaje wszystkich kulek. Ale frajda strzelania z bebnowego maga jest przednia :) czysta radosc siania:)

Link to post
Share on other sites

Czyli że musiałbym stuningować giete tak? To chciałem się przy okazji spytać, czy warto wywalać kasę w moją gietkę (JG) czy kupić lepszą, np z CA. Chodzi mi o to czy inwestować w tą broń czy nie lepiej kupić nową, w sensie że ta nowa będzie miała lepsze bebechy?

Link to post
Share on other sites

Zgodzę się z pauliną kup tą nową cm003, mocniejsze bebechy lepsza jakość itp.

Ta, ale musiałbym dokupywać se optyke. Nie wiem czy warto wywalać więcej kasy(za moją gietkę dałem 580-90 {ok 600zł})...testował ją ktoś? Czy serio ma super bebechy?

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...