Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Nie no daj spokój. Klamka, w dodatku sprężynowa nie nada się na początek. Zwłaszcza, jeśli ma kasę na coś sporo lepszego.

 

Do autora - mając 100 złotych najlepszy zakup co możesz zrobić to strzelby firmy GA:

http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=76&products_id=580

http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=76&products_id=574

 

Do nich kulki 0,25g. Zasięg całkowity tych replik oscyluje w okolicach 45-50 metrów, a to naprawdę sporo jak na repliki w tej cenie (podobnie zresztą jak DE i AGM).

 

Ewentualnie gaziak od STTI, ale wtedy musisz liczyć się z kosztami gazu.

 

Sprężynowych pistoletów nie warto. Mają mniej niż 200 FPS i zasięg około 20 metrów, a to zdecydowanie zbyt mało, żeby móc się w ASG pobawić.

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Znam tego Glocka, bo mam go w sklepie, w którym pracuję. I uwierz mi, że nie umywa się do tych strzelb ;). Podobnie zresztą jak Colt od HPA / KWC. Pistolety sprężynowe mają znacznie mniejszy zasięg od większości shotgunów.

 

Nic lepszego (pod względem zasięgu) od shotgunów z GA (no i może tych nowych "BISON") nie dostanie w tej cenie.

 

PS: Ta licencja Colta powoduje, że rzeczywista cena repliki jest zawyżona o około 30-50%.

 

Do 100 złotych da radę znaleźć w miarę fajny pistolet gazowy więc polecanie sprężynowych pistoletów wg mnie mija się z celem.

Edited by LogaN
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...