Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Broń boczna do 500 zł.


Recommended Posts

Jeżeli znacie Counter-Strike: Source to coś w stylu najlepszego pistoletu dla antyterrorystów.

 

Sorry, że tak mące

 

O, to to jest http://www.google.pl/images?q=FiveseveN&oe=utf-8&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&hl=pl&tab=wi&biw=1261&bih=603

 

Ja osobiście nie pamiętam aby któryś z producentów robił i dystrybował FN'kę jeśli tak bardzo koniecznie CS to może Orła Pustyni?(Desert Eagle)

 

Gnat ma klimat.

 

Pozdrawiam

Iwan

 

edit:literówka :blush:

Edited by wxp31
Link to post
Share on other sites

Hmm

Jako że mieszkasz koło Poznania polecam Ci przejechać się do SpecShopu na ul. Św. Marcina i zobaczyć na własne oczy co w trawie piszczy.. Ogólnie jestem w miarę zadowolony z tego sklepu a więc linki:

Pistolety elektryczne Mój odnośnik

Pistolety na CO2 Mój odnośnik

Pistolety na Green Gas Mój odnośnik

 

Dużo ofert mają niedostępnych a więc zaznacz sobie opcję- pokaż tylko dostępne. O ile wiem, Fivesevena nie ma raczej, ale są Glocki, Beretty, MK23 socom ( te bronie o ile pamiętam są w ekwipunku w CS..

 

Ogólnie jak dla mnie broń boczna jest tylko do szpanu, mam 1911 gaziaka i po prostu nie używam, natomiast do budynków zamyślam się kupić jakiś pistolet maszynowy mający do 60cm długości.

Link to post
Share on other sites

5-7 robi TM ale to mało udany model mimo, że najlepszego producenta ;]

 

To znaczy i tak jest lepszy niż wszystkie WE czy inne KJW ale gorszy niż inne modele TM.

 

Dex mea culpa, ale nie znam wszystkich produktów TM na pamięć, co nie zmienia faktu, że według mnie DE lepszy;)

 

Pozdrawiam

Iwan

Link to post
Share on other sites

http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/97590-fiveseven-od-marui/page__st__20

 

Tutaj temat o FiveseveN, czyli wspomnianym "najlepszym pistolecie dla antyterrorystów". Moje wypowiedzi w nim są trochę za bardzo "na plus", bo oryginał tego pistoletu jest dla mnie niemal ideałem i przedmiotem snów. Przeczytaj ten temat, jest tam dużo informacji w bardzo zwięzłej formie.

 

5-7 jest dostępny na madonionie w promocji: http://madonion.eu/FN57_Tokyo_Marui_p857.html i przekracza budżet o 99zł.

 

Pozdrawiam,

Laokoon

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Widzę że w csa nie byłeś "pro" skoro mówisz że ta klamka jest najlepsza, podstawowe usp strzela lepiej nie wspomnę o desert eagle.

 

Ale proponuję zejść do świata realnego i poszukać coś po prostu dobrego bo za tę cenę można naprawdę fajną klamkę dostać.

Edited by FlynN
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...