Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pistolet za około 400zł


Recommended Posts

Witam. Mam zamiar kupić pistolet na gaz za około 400zł i mam kilka pytań:

1. Jaki kupić pistolet ( za około 400zł)

2. Jaki kupić do niego gaz i kulki (wogóle się na tym nie znam więc proszę o doradzenie mam na to około 80zł)

3. Czy coś do niego od razu lub później dokupić?

4. Czy po każdym strzale z takiego pistoletu trzeba go na górze naciągać?

5. Czy wogóle lepiej kupić na gaz czy na coś innego?

 

Z góry dziękuje.

Edited by Yaffk
Link to post
Share on other sites

1.Za te cene znajdziesz lepsze repliki KJW, na allegro idzie zlapac uzywane TM desert eagle. Powinienes ro tak naprawde sam znalezc. Gaziakow w trj cenie jest mnostwo, a wiekszosc zostala juz wystarczajaco opisana na forum.

2.GG masz chocby na taiwangunie,to samo z kapsulami. Kulki najlepiej 0.20/0.25 g firmy g&g, ale o tym ktore lepsze musisz sie sam przekonac. Ogolnie jesli gaziak bedzie mial powyzej 300 fps bierz 0.25 jesli mniej 0.20

3.Nic a nic.

4.Nie. Replika jest zasilana gazem przez co nie jest konieczne przeladowywanie po kazdym strzale.

5.Ogolnie mowiac lepiej wziasc elektryka, chocby cm.028 .Jesli napaliles sie na pistolet to bierz smialo, ale pamietaj ze z 30 metrow w czlowieka nie trafisz z powodu krotkiej lufy. Elektrykiem trafisz .Do wyboru masz dwa rodzaje gaziakow :

-na co2

-na green gas

Ponadto jesli zrezygnujesz z gaziaka mozesz poszukac na allegro uzywek tokyo marui. Pamietaj o dobrej ochronie oczu.

Link to post
Share on other sites

Pamiętaj, że Twoje kulki nie będą miały googla jak będziesz strzelał. Więc wysil się troszkę i poszukaj np. w szukajce WMASG. Wpisać Hi Capa 4.3 w allegro w kilku kombinacjach (bo nie wiesz, czy ktoś nie napisał razem albo przez myślnik czy coś) naprawdę nie jest trudno

 

 

Pozdrawiam,

Laokoon

Link to post
Share on other sites

Jeżeli chcesz się strzelać to lepiej kup za to jakiegoś elektryka, wiem że chcesz gazówkę ale wg. mnie to lepszy wybór bo będziesz mógł prowadzić wyrównaną wymianę kompozytu. To jest po prostu praktyczniejsze wyjście.

Jeśli jednak nadal byś chciał zakupić "pistolet" gazowy to warto się zastanowić nad http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_47&products_id=4487&name=KWA_-_G-17_-_Metal_Slide . Dobry stosunek ceny do jakości, generalnie prawie niezawodny sprzęt(niezawodnego wg. mnie niema).

Link to post
Share on other sites

Trochę poczytałem i postanowiłem przeznaczyć trochę więcej na replikę. Mam zamiar kupić coś TM i znalazłem coś takiego http://www.asg.com.pl/Hi-Capa_51_Tokyo_Marui,p,2868.php czy to dobra będzie broń? Z tego co czytałem to chyba tak ale tu pisze że "realizacja zamówienia

4 tygodnie" to znaczy że mają 4 tygodnie na wysłanie czy za 4 tygodnie dopiero wyślą? I jeszcze bo na jednym ze zdjęć jest taki brzydki czerwony znaczek na zamku czy da się to usunąć?

 

Z góry dziękuje.

Edited by Yaffk
Link to post
Share on other sites

Tak da się usunąć ten znaczek. "Realizacja zamówienia w ciągu x tygodni" oznacza, że prawdopodobnie nie mają repliki na stanie i wyślą, kiedy przyjdzie dostawa, czyli... no, w ciągu x tygodni.

 

Tak, Hi-Capa to dobra replika.

 

[edit]

Damn! Ninja'd.

Edited by Yfronus
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...