Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MP5 na maksymalne wyciszenie i ROF


Recommended Posts

Witam,

planuję kupno i tuning mp5 tak aby replika strzelała mega cicho i z dość wysokim ROFem (bez przesady, bo nie chce babrać się w shortstroking i takie tam).

Jako baza na pewno SD6 lub ew. SD5, tyle że nie wiem jakiej firmy. Chyba najlepiej by tu Cymka wypadała, ale nie wiadomo jak z kulturą pracy. Zakładam, że do wymiany łożyska, ciche głowice coś jeszcze? A i jak sprawa z wytłumieniem body?

 

Z góry dzięki ;D

Link to post
Share on other sites

Ja sobie wytlumilem mp5 SD ICS'a.

 

Ogolnie:

- dosc slaba sprezyna, np ( sp90 ), aby klasniecie bylo jak najslabsze.

- cichce zestawy systemy

- dobre podkladkowanie

- dobry smar !!!!!!!!!!!!!!! a nie jakies gluty.

- motor ktory jest cichy wraz z regulacja ( nie polecam motorow ICS T3000: mimo iz sa rewelacyjne, maja duzy moment obrotowy, to sa cholernie glosne ) np motory TM charakteryzuja sie tym, ze sa ciche.

- dobra gabka w tlumiku ( mozna dodatkowo poroboc przegrody )

- pod loze przednie powciskalem gabke,aby wytlumilo uderzenie i drgania.

 

Efetk : z preclufa mam zasieg skuteczny 55m ( mierzone tasma miernicza.) Przewidywany zasieg skuteczny 65m. Efekt wytlumienia : spychac delikatne :" pfffff "

 

Nie polecam ci mp5 Cymy. Zainwestuj w mp5 TM, jesli stawiasz na maksymalne wytlumienie. Wtedy odpadnie ci kwestia kupna gumki HU, komory HU, motoru.

Jedynie co ci pozostaje to cichy zestaw systemy ( tlok , glowica ), doszczelnienie ( czesto zbedne ), sprezyna (sp90) preclufa ,przesmarowanie i jechana

Repliki TM sa juz same w sobie ciche.

Edited by johny13
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...