Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Oczywiście z wkłądami miękkimi. Płyty jak pieniązki się znajdą :) Czyli M nie będzie mała ?

 

 

"Nawet w googlach nie potrafisz rozmiarówki znaleźć? :bialaflaga: " - Widzę, że mądrale wumasgowe już zaczynają się odzywać. Kolego myslisz, że się popiszesz przed innymi? Czasem pomyśl jak walniesz tego posta. Wolę spytać, niż potem kupić iba z demobilu za 655zł, i wkurzać się z powodu, bo albo iba jest za mała albo za duża.

 

Pozdrawiam

wojak

Edited by WojaKwz
Link to post
Share on other sites

"Nawet w googlach nie potrafisz rozmiarówki znaleźć? :bialaflaga: " - Widzę, że mądrale wumasgowe już zaczynają się odzywać. Kolego myslisz, że się popiszesz przed innymi? Czasem pomyśl jak walniesz tego posta. Wolę spytać, niż potem kupić iba z demobilu za 655zł, i wkurzać się z powodu, bo albo iba jest za mała albo za duża.Pozdrawiamwojak

 

Nie kolego, nie mam zamiaru się przed nikim popisywać na forum, bo nie od tego ono jest. Wszyscy tutaj radzą Ci żebyś brał M, ja wywnioskowałem to samo po użyciu google, więc jak widzisz ma to sens i nie trzeba zakładać tematu na forum. Z drugiej strony rozumiem Cię, że nie chcesz ryzykować utraty kasy więc nie będę się kłócił.

 

 

PS. Nie rozumiem tylko czemu gdy coś takiego co napisałem w pierwszym poście napisze ktoś kto ma kilka tys. postów i 5 lat użytkuje to forum to żaden mod się nie doczepi.

 

I nie widzisz różnicy pomiędzy starym użytkownikiem, a takim, który jest na forum dwa tygodnie i "fika"?

Rób tak dalej, to NIGDY nie zobaczysz, jak traktowany jest stary użytkownik.

 

Królik

Edited by Królik
Link to post
Share on other sites

Aha, a jak wrzucę na Siebie mundur letni + polar z gore, normalnie się dopnę ?

Bo jak problemów nie będę mieć to zabieram się za szukanie.

 

 

Niektórzy z forum tak robią, więc odczułem tak. Widzisz jak potrafią ludzie odpowiadać, nie denerwowali się tylko pomogli. Od tego forum jest, ja wolę radzić się osób, które miały iby na sobie i mają o tym pojęcie. Nieprzyjemny temat zamykamy :)

Czasem komuś z forum w razie niepewności taki temat może pomóc, kto wie.

Edited by WojaKwz
Link to post
Share on other sites

Aha, a jak wrzucę na Siebie mundur letni + polar z gore, normalnie się dopnę ?

Bo jak problemów nie będę mieć to zabieram się za szukanie.

 

Gore z polarem nie nosi się na mundur a na bieliznę termiczną. Będziesz się pocił i nic nie będzie działać tak jak powinno. Albo mundur albo gore+polar.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...