Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Wytrzymała (szczególnie wewnętrznie), łatwa w tuningu, czasem problem z podawaniem magów low/mid (jest na to patent za 8zł)- KWA.

 

Ładniejsza zewnętrznie, zgodna z oznaczeniami, z super koli w zestawie, cięższa w tuningu (zależy od serii/ egzemplarza)- G&P.

 

Przez tuning mam na myśli 450fps + wymiana gumki HU (lufy stockowe w obu bardzo dobre).

Link to post
Share on other sites

eMka od KWA jest cięższa i lepiej spasowana niż G&P. W KWA na sprężynie guardera M110 mam 440fps, na M120 pokazało 470fps.

Dla zaczynających przygodę z airsoft KWA jest świetnym rozwiązaniem. Jedyny minus tych replik to niewentylowana głowica tłoka i pękająca głowica cylindra. Bateria LiPo 7,4V w zupełności wystarcza, a po zmianie kabli i instalacji mosfet robi się naprawdę fajnie.

G&P 360fps i zasięgiem nie odbiega od KWA. Gearboxa G&P jeszcze nie otwierałem bo nie było potrzeby.

Link to post
Share on other sites

Pamiętaj tylko o niestandardowej komorze hop up i o tym ze nie wszystkie gumki tam wepchniesz. Ja w swojej mam gume lonex i kręci pięknie. Szczelność całego układu robi wrażenie :icon_smile:

 

G&G zielona lub systemka czarna nie podejdą ? Lufę w domu mam promyka 363mm i czeka grzecznie :)

 

A jak kwestia magów ? Jakie firmy pasują ? Oprócz oczywiście KWA :)

Link to post
Share on other sites

Ta komora to właśnie największa zaleta tej repliki;)

 

Podejdą bez problemu, obie już montowałem.

 

U mnie Boyi Low i Mid ładnie siedzą, ale były problemy z podawaniem pierwszych kulek, załatwiłem to wiertłem (opisałem w dziale problemy i serwis).

Link to post
Share on other sites

Spróbuję na promyku. Właśnie słyszałem, że ta komora jest super i się bardzo cieszę, że info potwierdzone :D

 

Możecie polecić do tego jakiś mosfecik ? Opłaca się pakować tam systemy typu ASCU3 ? Zależy mi na jak najlepszej reakcji repliki. Jakieś zalecenia co do upgradowania cylindra ?

 

Z góry dzięki za odp ^^

Link to post
Share on other sites

Zmień tylko gumę i ciesz się repliką. Układ cylindra jest wyjątkowo szczelny więc nie ma co psuć. Najsłabszym punktem jest głowica cylindra, która w zimie się rozleciała. Jeśli już otworzysz gerabox to zmień głowicę tłoka na wentylowaną.

Ja dałem najtańszy mosfet firmy ASG DK i śmiga aż miło.

Szkoda kasy na apgrejdy. Replika pozytywnie Cie zaskoczy już w stocku.

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...
  • 4 months later...

Witam, odgrzewam kotleta.

 

Zaczełem grać od roku i przez ten czas miałem 3 różne ak -jeden E&L, dwa g&g (wszystkie z wyższych półek) i zawiodłem sie na każdej z nich. Najprawdopodobniej przesiąde sie na M4 i po wielu godzinach spędzonych na poszukiwaniu tej idealnej, myśle że model: KWA KM4 KR14 :

 

https://gunfire.pl/p...a-KM4-KR14.html

 

będzie dobrym rozwiązaniem. Szukam, jak autor - niezawodnej repliki, z dobrymi osiągami już w stocku (przyzwyczaiłem sie do ok 430 fps bo tyle miałem w ak) oraz możliwością tuningu do max 470fps bez narażania części wewnętrznych.

 

Czy ktoś jest posiadaczem tego modelu i mógłby coś o nim napisać oraz druga kwestia .. na rynku są firmy KWA i KWA-USA ... czy koniecznie musze szukać tej z rynku zachodniego, zebym miał pewność, że będzie mi długo służyć ?

 

Pozdrawiam

Edited by =**LOKI**=
Link to post
Share on other sites

Replika od początku miała 50 fps mniej niż powinna (kolegi jeszcze mniej) a po jakims miesiącu używania zaczełą sie zacinać , nie podawać kulek. Po jakieś 5 tygodniach oddawała wiele pustych strzałów, oczywiście na oryginalnych magach.

 

Ps. Działa link do tej repliki z gunfire , którą wstawiłem ?

Edited by =**LOKI**=
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...