Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam wszystkich. Potrzebuje pomocy. Można powiedzieć że jestem zielony, dlatego kilka pytanek:

1. tata kupił mi kałacha CG elektryk. jak myślicie dobra broń na początek ????

jego moc:

410 fps 1.55 J na kulkach 0.20 , 490 fps na kulkach 0.12

bateria:

oryginalna 1100 mAh troche niepokoji mnie ta pojemność przy takiej mocy

mag:

hi-cap 600 BB będą kulki latały ??? czytałem na innym forum, że hi-cap ma do tego że kulki latają

dostane go jutro ( tata kupował przez allegro ) , dlatego prosze o jakieś informacje.

Link to post
Share on other sites

Oh my god!!!

:bialaflaga:

 

Ile masz lat? Ja zaczynałem z asg w wieku 15lat.

410fps dla dzieciaka? To jest nie odpowiedzialność, niestety. Wiesz że to nie jest zabawka z giełdy? Możesz zrobić komuś krzywdę ,zdajesz sobie sprawę?

 

0.12 kulki, pewnie sprzedawca dlatego testował replike na takich kulkach aby ci zieloni się napalili, jak będziesz strzelał nimi to będą latać byle gdzie, bo są za lekkie.

 

Nie pojmuje...ile ty masz lat? :bialaflaga:

Link to post
Share on other sites

Skoro na 0,12g ma 490fps, to na 0,20g ma jakieś 420-430fps, Ty musisz używać 0,25g. Te 490fps to pic na wodę, każdy początkujący ersoftowiec (zielony) który cokolwiek poczytał o tym, powinien wiedzieć, że im mniejsza waga kulki tym większa prędkość wylotowa kulki :)

Co do samej broni - powinieneś być zadowolony, choć jak zauważył Ghost, to te 410 to dość sporo dla początkującego.

Magazynek on nie ma nic do latania kulek. Także nie wiem ja jakim mądrym forum to wyczytałeś (podrzuć jakiś link, bo aż sam jestem ciekawy :D)

 

@Ghost10 - czasem i są osoby bardziej nieodpowiedzialne nawet powyżej 25lat od tych co mają po te 14,15. Dla przykładu ja zacząłem czy miałem 16 :)

 

Pozdro :D

Edited by Tomek_GGRS
Link to post
Share on other sites

"hi-cap 600 BB będą kulki latały ??? czytałem na innym forum, że hi-cap ma do tego że kulki latają"

 

Chyba chodzi o "grzechotanie" kulek w magazynku. Tak, będą "latać" coraz bardziej denerwująco wraz z opróżnianiem się magazynka. Zainwestuj w low-capy albo mid-y. A przede wszystkim dużo czytaj na forach. Powodzenia.

Link to post
Share on other sites

Maza94 - to nic, że jest niecałe pół roku na forum, ale może zna strzelać się od dłuższego czasu i wiedzieć co nie co :D

 

Ghost - spoko :D

 

A tak w ogóle to mnie także denerwują te hi-capy (gościu zza drzewa z mp5 udaje broń wsparcia). Zbyt mało realistyczne. Dlatego również proponuję Ci zakup low albo mid-capów. Na przyszłość powiem, że SRC robi całkiem dobre midy do AK-74 świetnie podają i się nie zacinają :)

Edited by Tomek_GGRS
Link to post
Share on other sites

Zaki - czytaj uważnie :P Napisałem dokładnie "udaje broń wsparcia" a to zmienia postać rzeczy. Nie jestem na tyle durny, żeby nie wiedzieć, że mp5 nie jest bronią wsparcia :)

 

Po za tym, sam byś mógł zobaczyć na niejednej strzelance co robią posiadacze hi-capów :P

Edited by Tomek_GGRS
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...