Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Grizzly-Slupsk

Użytkownik
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

1085 profile views
 1. 7.4v wystarczy. Rozmiar to taki jaki się zmieści. Ja mam 7.4 v 2200mah w chwycie przednim i jest elegancko.
 2. Spróbuj całość przesunąć w dół.
 3. 150zł to dobry budżet na ładowarkę i akumulator. Lipo chodzą po 40-60zł, ladowarka Power Bean sergant albo Imax B3 np. (mam, dobrze się sprawdza) 70-100zł.
 4. Z moich obserwacji różnych europejskich dużych zlotów wynika to, że zupełnie różne jest pojęcie tego co można nazwać "milsim loadout". W Polsce na milsim starasz się zabrać jak najmniej rzeczy, z oporządzenia to co najwyżej pasoszelki/chest rig i plecak. Wszystko na lekko. Jaką wizję mają Europejczycy? Kamizelka z płytami, plecaki, hełmy, ma być jak w "Generation Kill". CIRAS albo IBA i do lasu. Zakładają, że ktoś będzie ich woził hummerem, ale często pojazdów brak :D
 5. Beretta i MK23 powstały do trochę innych celów. Są duże, istnieją bardziej ergonomiczne pistolety i mniejsze. Glock 17 i zwłaszcza 18, może nawet z długim magiem, P226, USP.
 6. UMP 45, KAC PDW Boyi, MP7 Umarex/Well, MP9, UZI, Ingram, eMka Stubby Killer. Polecam filmy i materiały o CPP np. SAS survival secrets odcinek 3
 7. Witam Jak jest na BW z limitami FPS? Czy sa rygorystycznie przestrzegane (wyrywkowe, albo obligatoryjne chrono itp.)?
 8. Grizzly-Slupsk

  UMP [G&G]

  1. Niestety z rączką przeładowania to prawda. NIe od razu, ale systematycznie tak się powoli dzieje. Tłok systemu jest wykonany z metalu, a body z wysokiej jakości, ale jednak ABSu. Moje UMP też ma wyłamany przód. Poprzedni właściciel bawił się w przeładowanie zimą, temperatura osłabiła wytrzymałość plastiku i bęc. 2. UMP jest dość niszową repliką, ma mało FPS w stocku i jest raczej przeznaczona do CQB. Do tego ma drogie low-capy. To mogą być powody dlaczego ludzie kupują ją jako już którąś z kolei, a na co dzień latają z M4 albo AK. Sprawdź dokładnie każdą ofertę, każde takie teksty są podejrzane :P 3. Z wytrzymałością części wewnętrznych bywa różnie. Jak na G&G to przy normalnym strzelaniu nie jest źle, ale przy większym katowaniu (dłuższe serie) szybko pada zestaw tłok+zębatki. Jestem 3 właścicielem i też rzadko używam UMP, w sumie do zdjęć i jako zapas. Replika ma 3-4 lata i to normalne że już wymaga wymiany niektórych części. Do tego używam mocnej baterii, więc wysoki ROF wykończył części. 4. ABS UMP to jedna z najlepiej wykonanych rzeczy w ogóle replikach ASG. G&G postarało się bardzo. Do tego chyba ma prawie preckę (6.04 mm? nie wiem dokłądnie) w stocku. Wg mnie jest to replika bardzo godna polecenia. Bardzo dobry HU co przekłada się na dobry zasięg mimo małej liczby FPS. Przez mało FPS nadaje się dobrze do CQB, dodatkowo super wygodnie się jej używa. Jeśli chcesz być oryginalny i mieć fajny PM - warto.
 9. Przepraszam, że post, pod postem, ale czas edycji minął. W poprzednim poście można zobaczyć jak wyglądała krótka Gieta przed remontem : P G3 SBS przeróbka z SAR OFFICER, wnętrze JG, front SD też JG. Własnoręcznie wykonane pierścienie dystansowe z poliamidu i metalowa obręcz do stabilizacji konstrukcji frontgripu. Plastikowy tłumik od MP5SD JG zamontowany został poprzez zatopienie metalowego tłumika płomienia od M4 wewnątrz tłumika SD za pomocą żywicy epoksydowej. W ten sposób gwint "nowego" tłumika jest mocniejszy, bo metalowy. Replika na razie nie posiada kabli, w przyszłości będą wyprowadzone na tył, a kolba zmieniona na stałą.
 10. G3 SAR Taktik II rifle Waga: 5 kg :) - kolba od ostrej G3A3 z Bundeswehry - montaz wysoki TM z ACOGiem 4x32, oznaczenia - risy od G3 RAS JG, metal body od CA - Granatnik XM203 Madbull long, granat Pro-Arms 100 kulek - GB składak, silnik JG, M140, preclufa Madbull Python II 6.04, lowcap CA 70BB metal SAR OFFICER CA - GB JG - kolba teleskopowa CA - frontgrip CA
 11. Luźna stylizacja na norweskie jednostki specjalne. Właściwie początek drogi. Karabin: G3 CA z RISami JG, kolba od ostrej G3A3 z Bundeswehry, ACOG 4x32, montaż TM wysoki, lipol, 4x70BB lowcap CA Mundur: Smock, spodnie i boonie w kamuflażu norweskim leśnym Kamizelka: NFM Bear II molle w n-kamo leśnym + pasoszelki w zielonym. Wszystkie ładownice w zielonym, tej samej firmy. Rękawice: Hatch CQB Operator SOG L-100 nomex Buty: BATES full leather Okulary: SPECS kontrakt Nakolanniki: Alta Superflex z altalokiem Rzepy na smocku zostały wymienione na zielone. W planach: set ładownic w norweskim, safariland z Glockiem17, inwestycje w G3, może paintjob. Gdyby ktoś posiadał sprzęt w kamuflażu norweskim na sprzedaż, albo sam materiał, proszę o PW.
 12. http://azteko.pl/atrapa-plyty-sapi-rozmiar-medium-p-687.html można rozważyć coś takiego. Wewnątrz otwierane, można dociążyć do wymaganej wagi. Mam i bardzo polecam. Dobre wykonanie. Ale niestety rozmiar M tylko, póki co. Ma je jeszcze chyba Gunfire.
 13. Według tego źródła UMG ma gearbox v.3: temat o UMG Jak się trochę poczeka, to jeszcze dostępne jest na Capri: G&G UMP 45 ale to już by trzeba było się zapytać, czy te 6 tygodni jest realne.
×
×
 • Create New...