Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taurus pt92 metal


Recommended Posts

Czyli tak - znalazłem na military.pl następującą berette http://www.military.pl/taurus-pt92-metal-pistolet-asg_11553t.html

Jak widać na wypasie. Full metal, 280 fps i w ogóle wszystko czego pragnę, a nawet więcej. Tylko jest problem, opinii brak, więc pozostaje mi spytać co sądzicie o wyrobach cyberguna, a może nawet o tym, choć wątpie, żeby ktoś to miał (zakładam, że większość, a nawet wszystkie sprężyny na military.pl produkuje cybergun). Ciekawi mnie jeszcze jedna rzecz, w danych technicznych przy hop-up widnieje napis spin-up. Stąd też moje pytanie - co to jest? W grę wchodzi także colciak, http://www.military.pl/colt-delta-elite-hpa-pistolet-asg_3039t.html tylko to już nie to co beretta, ale jeśli jakościowo jest duża różnica, mogę się poświęcić. Informacja specjalna - darujcie sobie gaziaki, miałem berette stti i wytrzymała nie dłużej niż miesiąc.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
albo co polecacie kupić do 100 zł?

 

Polecam poszukać na forum, w dziale który samą nazwą może wskazywać na pewną segregację rasową, a mianowicie: "Jestem zielony". :bialaflaga:

 

Tam znajdziesz odpowiedź, że najlepszym wyborem do 100zł jest shotgun AGM. Leniu nie pachnący! :blink:

 

Full metal, 280 fps i w ogóle wszystko czego pragnę, a nawet więcej.

 

280 FPS na kulkach 0.12g. Więc na 0.2 ma coś koło 220 FPS.

 

A to że jest full metal w tej cenie, to na pewno odbije się na czymś innym, np częściach wewnętrznych, lipnym magazynku lub coś w tym rodzaju. Dobra sprężyna full metal to wydatek 180-250zł.

Edited by Jacek GROT
Link to post
Share on other sites

Poza metalowym body kurek, spust, magazynek i całe wnętrze (poza sprężyną i śrubkami oczywiście :F) jest plastikowe. Ach ci chińczycy ... Choć mimo wszystko pistolecik wygląda porządnie na zdjęciach i miło by było mieć metalowego wypełniacza kabury :icon_biggrin:

 

Edit. No i lufką oczywiście.

Edited by lubiemrowkojady
Link to post
Share on other sites

Poza metalowym body kurek, spust, magazynek i całe wnętrze (poza sprężyną i śrubkami oczywiście :F) jest plastikowe. Ach ci chińczycy ... Choć mimo wszystko pistolecik wygląda porządnie na zdjęciach i miło by było mieć metalowego wypełniacza kabury :icon_biggrin:

 

Edit. No i lufką oczywiście.

Jak już to zamek, a nie body. Magazynek jest akurat wykonany z plastiku.

 

Miło by było, gdybyś nie pisał czegoś o czym nie masz pojęcia.

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Witam.

 

http://www.military....back-co2_12158t

Czy ktoś z Was miał styczność z tym konkretnym modelem '92? Czy to ma szanse działać dłużej niż rok? Jak z jakością farby/oksydy/bebechów ?

Domniemywowywuje, że nie jest to dokładnie model beretki z tego tematu, ale nazwa i strona sklepu ta sama więc pozwoliłem sobie odgrzać kotleta :icon_smile:.

 

Czytałem trochę o markach sprzętu ASG i dlatego mam lekkie wątpliwości co do wykonania tej giwerki (WE).

Szukam czegoś "gustownego", dobrze wykonanego, działającego na CO2 (dla mnie to wygodniejsze niż GG) i koniecznie z systemem blowback :icon_razz: .

 

To właściwie jedyna klamka która mi się obecnie widzi (wizualnie i technicznie).

Spełnieniem moich marzeń byłby Colt SCC 4.46 BB (umarex) z blowback w wersji ASG, lub to cudo:

Wesker_samurai_edge.jpg

Niestety, beretka w tej wersji jest już nie do zdobycia :icon_cry: :icon_cry:

 

Z góry dzięki za pomoc.

 

Pozdrawiam.

Edited by philip100
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...