Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Najlepszy karabin asg do +/- 600 zł


Recommended Posts

Na wymysły CA nawet nie patrz. W skrócie; jeśli Cyma to made in china, to CA przy tym to made in somalia... Jak ci się cos przez pierwszy tydzień nie wyrobi czy pęknie to mozesz sie uznać za farciarza.

 

Kałasze cymy to jakość i legenda w jednym. Jeśli nie masz nic do kałaszy, komunistów, rosjan i ogólnie tych klimatów to będziesz w 100% zadowolony.

 

Jeśli chcesz emkę to chyba tylko SRC na taiwangun.com wygląda na dobrą ofertę. Omijaj szerokim łukiem firmy typu APS czy DBoys.

 

Potem giety JG. Bardzo fajne repliki w normalnych cenach. Cyma wypuściła ostatnio też gietkę ale trzeba poczekać na opinie użytkowników.

 

MP5 Cymy to też dobry wybór. Chodzi mi tu oczywiście o cymki o numerkach .041.

 

Pozdrawiam

Edited by Vault13
Link to post
Share on other sites

Na wymysły CA nawet nie patrz. W skrócie; jeśli Cyma to made in china, to CA przy tym to made in somalia... Jak ci się cos przez pierwszy tydzień nie wyrobi czy pęknie to mozesz sie uznać za farciarza.

 

 

Pozdrawiam

Bredzisz, albo piszesz o sport line`ach, a wtedy uściślij.

Link to post
Share on other sites

Tuks, każda firma ma mniej i bardziej udane produkty. Przy czym niektóre ostatnio mają gorszy stosunek udanych do nieudanych ;]. Trzymałem. Ale ja mówię ogólniej, nie o jednym modelu oraz w zasadzie skupić powinniśmy się na popularniejszych modelach, gietkach, emkach, kałaszach.

 

Vault też przesadza ale do tego się już przyzwyczaiłem więc nie będę zaczynał dyskusji.

Link to post
Share on other sites

Jakbyś miał okazje kupić używanego slra wood version z CA to nie wachaj się, Cyma nie dorasta mu do pięt wykonaniem. Mam wrażenie, że ludzie odradzający CA w życiu nie widzieli dorosłych wersji na oczy i sugerują się jedynie opinią o produktach sport-line.

Link to post
Share on other sites

Tuks, każda firma ma mniej i bardziej udane produkty. Przy czym niektóre ostatnio mają gorszy stosunek udanych do nieudanych ;]. Trzymałem. Ale ja mówię ogólniej, nie o jednym modelu oraz w zasadzie skupić powinniśmy się na popularniejszych modelach, gietkach, emkach, kałaszach.

Spoko, spoko, ja nie lubię popularnych, może dlatego trzymałem te udane ;-), choć kałach z CA tez nie był jakiś specjalnie nieudany o ile dobrze pamiętam (bo ze 3 lata temu ostatni raz SLRem się bawiłem na stole i w lesie ;-) )

Vault też przesadza ale do tego się już przyzwyczaiłem więc nie będę zaczynał dyskusji.

Oj mi też się non stop zdarza i każdy żyje ;-).

Link to post
Share on other sites

jezeli szukasz czegos mocnego wytrzymalego i porecznego polecam Gienie G 36 C od Cymy wersja od cymy jest lepsza niz SRc bardziej wytrzymala wykonana z lepszych materiałów. kupisz ja za okolo 580-600zl ;) Polecam nadaje sie do walki w pomieszczeniach , lesie itd. niezly zasieg z 50m spokojnie mozna jeszcze kogos zdjac i niezla moc okolo 420 fps + solidne wykonanie jest warta tej ceny pozdr

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...