Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pomóżcie wybrać karabin :)


Recommended Posts

Witam wszystkich (jestem nowy), mam pewien problem, otóż bawię się w air-soft, ale moja replika (mp002 z firmy AGM) nie spełnia moich oczekiwań :icon_confused: . Kupiłem ją okazyjnie od kolegi gdy zaczynałem, teraz chce zmienić ją na coś bardziej "szturmowego" :icon_biggrin: . Mój problem polega na tym że nie mam na to zbyt dużych funduszy (max 400 zł), chodzi tu o samą replikę, bo mundur, gogle itp już mam. Można mnie uznać za średnio - słabo zaawansowanego zawodnika, ale pewne doświadczenie i umiejętności już mam, więc całkiem zielony nie jestem. Mam 14 lat 165 cm wzrostu, ale kondycji i siły mi nie brakuje (pływam na basenie i gram w piłkę nożną) więc z leksza ciężka replika nie jest dla mnie dużym problemem, zwłaszcza że ta którą teraz posiadam waży około 4 kg. Mam już pewien pomysł, czyli AK z cymy, a konkretnie CM.028 A TACTICAL, karabin dobrze leży mi w rękach (mój kolega ma bardzo podobny i sprawdzałem) :cool: , więc pozostaje tylko pytanie czy macie jakieś lepsze propozycje. Strzelamy się w lesie, ale mamy zamiar postrzelać się trochę w budynkach. Moje wymagania nie są duże, byle bym nie żałował wydanych pieniędzy i mógł trafić kogoś z 40 m. No i oczywiście szukam elektryka.

 

Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam :wink:

Link to post
Share on other sites

Skoro jesteś średnio-słabo zaawansowany to najlepszą repliką będzie właśnie to AK, które pokazałeś. Lub też g36 od JG, nie będziesz musiał części wymieniać, bo są to repliki mało awaryjne. Nie powinno być także problemów z trafieniem w kogoś z 40m :)

Ewentualnie poszukaj jakieś repliki która Ciebie zainteresuje, tutaj wrzuć link. A z pewnością ktoś Ci podpowie :)

Link to post
Share on other sites

wiciok jeśli chodzi o fps to wiem co masz na myśli, że nie znam się na zasadach i zacznę strzelać innym po twarzy serią 40 kulek, aż do momentu gdy tamten zacznie się na mnie wydzierać, otóż nie. Strzelamy się w lesie więc muszę mieć troche fps żeby kulka doleciała do celu. Tomek thx za odpowiedź, bd jeszcze szukał bo zamawiam pod koniec Kwietnia :biggrin:

Link to post
Share on other sites

Weź giete... G36c JG, wymień gumkę za 25zł i ciesz się przyjemną zabawą i bezawaryjną bronią.

 

Koszt gietki: to ok. 450zł FPS 360 -bodajże, a idzie ją tak doszczelnić, że wyciągnie +20fps za małe pieniądze ok. 40-50zł ( w cenę wliczona gumka GUADER-a)

 

MINUSY:

-PINY (często wypadają i przepadają [trochę teflonu i problem znika])

-właściwie to więcej nie ma.

Edited by zajaszcze
Link to post
Share on other sites

Weź giete... G36c JG, wymień gumkę za 25zł i ciesz się przyjemną zabawą i bezawaryjną bronią.

 

Koszt gietki: to ok. 450zł FPS 360 -bodajże, a idzie ją tak doszczelnić, że wyciągnie +20fps za małe pieniądze ok. 40-50zł ( w cenę wliczona gumka GUADER-a)

 

MINUSY:

-PINY (często wypadają i przepadają [trochę teflonu i problem znika])

-właściwie to więcej nie ma.

Po co jemu gieta która bd miała 380 fps do CQB ?! :bialaflaga:

Link to post
Share on other sites

Witam.

Podepnę się tutaj.

Szukam odpowiedniej repliki do lasu. Zależy mi na długowieczności i dobrych bebechach.

Na razie na oku mam dwie repliki :

 

1) http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_45&products_id=1974&name=G&G_-_GR16_Carbine_-_Eco._Version tutaj bardzo mnie bebechy zachęcają do kupna

 

2) http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/cm_048_cm-1504.html tutaj wykonanie i "moc"

 

O tych dwóch replikach czytałem bardzo dobre opinie, tylko, która z nich jest lepsza?

Jestem otwarty na inne propozycje (oprócz G36 i pochodnych).

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...