Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Starter pack sniper sprężyna + electric pistol


Recommended Posts

Witam

Z początku chciałbym przeprosić jeżeli powinienem się kierować do kategorii bron do XXXzł

Mam nadzieje iż nie jest to problem.

 

Otóż przejdźmy do sedna. Jak w temacie zauważyłem chciałbym prosić o rade co do zakupu sprzętu tj. electric pistol + snipe sprężyna.

Mówię od razu że mogły by to być sprzęty używane więc jeżeli ma ktoś coś ciekawego w komisie to jestem otwarty na PM-y.

 

Co do kolejności to pierwszy powinienem pewnie kupić jakiś secondary żeby w razie zakupu czegoś nowego móc z niego nadal korzystać.

Wiem że sniperki zaczynają sie od 1000 wzwyż dlatego chciałem też zapytać czy jest sens kupować jakąś sprężynówke do kwoty 400-600 zł?

 

Będę wdzięczny za pomoc bardziej dośwaidczonych kolegów i koleżanek:)

Link to post
Share on other sites
Wiem że sniperki zaczynają sie od 1000 wzwyż dlatego chciałem też zapytać czy jest sens kupować jakąś sprężynówke do kwoty 400-600 zł?
W zasadzie zaczynają się od 2000zł mniej więcej. Skoro wiesz to czemu pytasz? Dobre masz informacje z grubsza. NIE wystarczy Ci 400-600zł.

 

Co do "Z początku chciałbym przeprosić jeżeli powinienem się kierować do kategorii bron do XXXzł" to jest to pewien problem. Odsyłam do tematu "snajperka za xxxzł".

Link to post
Share on other sites

Skoro wiesz, że "sniperki" są od 1000 wzwyż, to sam sobie możesz odpowiedzieć, że nie ma sensu kupowanie czegokolwiek tańszego.

A zamiast kupować na początek tego Twego "secondary", jak Ty to nazwałeś, lepiej dołóż pieniędzy na jakiś dobry karabin.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...