Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

WE/Ra Tech - wsparcie nowych rozwiązań vs stare sytemy


Recommended Posts

Doszedłem ostatnio do wniosku, że WE traktuje swoje starsze repliki trochę po macoszemu. Nie, żeby było to coś dziwnego, jeśli chodzi o zasady działania rynku, ale czy właściciele replik M4 / HK416 od WE / RA Tech nie czują się trochę 'opuszczeni' przez producentów ? Nawet obiecany open bolt który do tej pory powinien zostać wydany dla tych serii nie ujrzał światła dziennego (pomijam zapowiedź). SCAR mimo, że już trochę jest na rynku cały czas dostaje pełne wsparcie co chociażby potwierdza ostatni filmik Ra Techa ukazujący steel bolta dla tej właśnie repliki. Może jestem w błędzie, ale takie odnoszę wrażenie. Chciałbym się dowiedzieć, czy posiadacze replik M4 tej firmy również podzielają moje zdanie. Jako, że choruję na HK416 od pewnego czasu nie wiem czy sobie nie odpuścić i nie zacząć myśleć o SCARze jako o broni w której zastosowano lepsze, nowsze rozwiązania.

 

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Nie pozostaje Ci nic innego jak czekać...

Trwa to tak długo bo zmieniane są lowery aby nie były w 100% RS spec jeśli chodzi o buffer tube (inny gwint)

Dodatkowo zapowiedziane jest, że konwersja Open Bolt wyjdzie równocześnie z gotowymi replikami.

 

O jakie wsparcie chodzi? Ra-tech robi części wzmocnione zamienne do tego co jest na rynku, co mają Tobie zrobić już teraz części do emek w OB?

Stalowe suwadło w Scar'ze po to zrobili, żeby szybkostrzelność była bardziej realistyczna i zwiększony BB. Niedługo też wyjdzie aluminiowa część (66) ta co pęka przy kolbie...

Edited by pidzejfat
Link to post
Share on other sites

Jasne, Ra tech jest tym dla WE czym AMG jest dla Mercedesa.. nie przeczę, że jest masa wzmocnionych części zarówno do eMek jak i do HK, po prostu zastanawia mnie to opóźnienie z open boltem dla tych replik a głaskanie SCARa. Nie mówię już o nowych produktach jak Giety czy M14, wsparcie dla tych produktów jest normalne. Mam nadzieję, że jest tak jak mówisz i OB wyjdzie nie tylko jako upgrade. Pytam, bo zastanawiam się czy odpuścić sobie tego HK i nie pomyśleć nad SCARem który niespecjalnie mi się podoba.

Link to post
Share on other sites

Jasne, Ra tech jest tym dla WE czym AMG jest dla Mercedesa.. nie przeczę, że jest masa wzmocnionych części zarówno do eMek jak i do HK, po prostu zastanawia mnie to opóźnienie z open boltem dla tych replik a głaskanie SCARa. Nie mówię już o nowych produktach jak Giety czy M14, wsparcie dla tych produktów jest normalne. Mam nadzieję, że jest tak jak mówisz i OB wyjdzie nie tylko jako upgrade. Pytam, bo zastanawiam się czy odpuścić sobie tego HK i nie pomyśleć nad SCARem który niespecjalnie mi się podoba.

 

 

Czlowieku Wez G36 :)

Tez nie bylem przekonany dopoki nie wzialem tego w rece.

Zajebisty karabinek i nie musisz go przerabiac bo w stocku jest juz calkiem niezly. Sam producent mowi ze to najlepsza z ich replik.

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Czlowieku Wez G36 :)

 

Wziąłbym i to bardzo chętnie, gdybym tylko nie miał go dość, moją pierwszą sprężyną był właśnie G36 i trochę mi się już przejadł ;p Poczekam jeszcze trochę na jakieś info odnośnie OB do eMek i HK, jeśli jednak to zawiedzie, będę musial wybrać karpia ;p

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Witam jestem nowy na forum i mam pytanie co do WE- g36c a mianowicie nie widziałem żeby ra tech ani WE robiły do tej repliki części zamienne, są one w ogóle dostępne? Bo chce zakupić tą replikę i boje się że w razie awarii, nie będę mógł dostać nowych części.

Link to post
Share on other sites

Witam jestem nowy na forum i mam pytanie co do WE- g36c a mianowicie nie widziałem żeby ra tech ani WE robiły do tej repliki części zamienne, są one w ogóle dostępne? Bo chce zakupić tą replikę i boje się że w razie awarii, nie będę mógł dostać nowych części.

Airsoftbuddy:

*części do G36

http://www.airsoftbuddy.com/index_ecat.php?cPath=71

 

Co do Ratecha to jest tylko NPAS do Open bolta pasuje on do: M14, KAC PDW w Open Bolt, G36 po przeróbkach...

Link to post
Share on other sites

Airsoftbuddy:

*części do G36

http://www.airsoftbuddy.com/index_ecat.php?cPath=71

 

Co do Ratecha to jest tylko NPAS do Open bolta pasuje on do: M14, KAC PDW w Open Bolt, G36 po przeróbkach...

Zapomniałeś o najważniejszym - czyli mechanizmie spustowym który w replikach WE jest wymienny w SCARze, emkach, PDW i właśnie G36. Wymiana na RAtech daje dużo, bo np. zwiększa się odrzut od cięższego, stalowego kurka. Poza tym spust chodzi lżej i mniej awaryjnie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...