Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z podawaniem kulek.


Recommended Posts

Jaka może byc przyczyna tego ze gietka mi nie strzela serią??

opisze całą sytuacje, naładowałem kulki do magazynka hi-cap, nakręciłem go, wkładam mag. do gietki, bateria jest naladowana. selektor ognia przełączam na solo, strzelam raz, kulka leci, strzelam 2 raz już nie leci, musze podkręcic mag, zeby wyleciała 2-ga. (w tym momencie odrazu mowie że magazynek jest na maxa podkręcony i kulka wystaje z dziurki od magazynka oraz ze magazynek jest pełny kulek, czyli koło 470bb), przełączam na serie i także wylatuje tylko 1 kulka, to wina magazynka czy też moze czegoś innego, pomocy!!

Link to post
Share on other sites

Jaka może byc przyczyna tego ze gietka mi nie strzela serią??

opisze całą sytuacje, naładowałem kulki do magazynka hi-cap, nakręciłem go, wkładam mag. do gietki, bateria jest naladowana. selektor ognia przełączam na solo, strzelam raz, kulka leci, strzelam 2 raz już nie leci, musze podkręcic mag, zeby wyleciała 2-ga. (w tym momencie odrazu mowie że magazynek jest na maxa podkręcony i kulka wystaje z dziurki od magazynka oraz ze magazynek jest pełny kulek, czyli koło 470bb), przełączam na serie i także wylatuje tylko 1 kulka, to wina magazynka czy też moze czegoś innego, pomocy!!

 

Jeżeli dobrze zrozumiałem, to przestajesz podkręcać magazynek w momencie, gdy kulka pojawi się na górze? Jeżeli tak, to pokręć trochę dłużej :)

Link to post
Share on other sites

W magazynku spadla Ci sprezynka zatrzymujaca ta "zebatke" od podkrecania.

 

Jesli masz IQ wieksze niz srednia swiatowa oraz odrobine zdolnosci techniczno-manualnych to po rozkreceniu maga (i zlozeniu tak by uzyc wszystkich czesci) powinienes wiedziec jak to naprawic. Pokretlo do podkrecania maga powinno byc blokowane przez sprezynke, ktora wydaje mi sie ze spadla z tego pokretla.

 

Nie znam budowy maga w gietce wiec szczegolow Ci nie podam. Jesli nie czujesz sie na silach - nie rozkrecaj.

 

BTW. Wydaje mi sie, ze jesli zdejmiesz obudowe magazynka to bedziesz mial dostep do tej sprezynki (nie trzeba rozkrecac maga na czesci pierwsze). Tak bynamniej jest w magach od emek i serii ak.

Edited by zb0oj
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...