Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Boczny gaziak. GG czy CO2?


Guest HapTI

Recommended Posts

W bocznych gaziakach do około 400zł (z "blołem") lepszy jest green gas czy co2? Już pomijam fakt, że GG jest droższy. Jakie plusy i minusy mają oba rodzaje gazu?

 

Chodzi mi głównie o to przy jakiej minimalnej temperaturze oddamy celny strzał.

Edited by HapTI
Link to post
Share on other sites

I są na CO2, które mają normalną ilość FPS, choć to rzadkość.

 

Tu przykład: http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/108978-beretta-m92-stti-src/

 

Jeszcze eXtreme 45 od G&G jest na co2 i ma w miarę ludzką prędkość wylotową, ale kilka pierwszych strzałów z każdej kapsuły trzeba posłać w kosmos - mogą być potężne. Potem ma jakieś 320-360fps czyli jeszcze do przyjęcia od biedy.

 

Pozdrawiam,

Laokoon

Link to post
Share on other sites

Super porządnego colta nie dostaniesz do 400zł niestety. WeiTechy zaczynają się od ponad 400 stów, ale słyszałem, że nie są świetne. Jeżeli chcesz colta to odłóż jeszcze więcej kasy np. na KSC.

Edit: ktoś jeszcze pytał o to czy odczułem spadek mocy i zasięgu. Odczuć nie odczułem ale zauważyłem, że kulki latają odrobinę wolniej.

Edited by andyss1995
Link to post
Share on other sites

Nie musi być colt. W sumie to wszystkie mi się podobają, jednak najbardziej moją uwagę zwrócił colt, m9 i glock. Najbardziej podobają mi się te 2 pierwsze. Zatem znajdzie się jakaś porządna m9 do około 400zł? Może jakieś inne propozycje w tej cenie?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...