Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

klimaty wojny wietnamskiej


Recommended Posts

Witam,

 

Jestem nowy w ASG. Dziś ledwo kupiłem broń i nawet jeszcze nie przyszła:) Udało mi się G&P M16 vietnam

Czy ktos może mi cokolwiek powiedzieć o tej broni? Z racji tego, że to właśnie jedne z pierwszych m16 chcę odzwierciedlić na jakimś umiarkowanym poziomie żołnierza US z czasów Wietnamu. Czy ktoś pomoże mi nawiązać kontakt z grupą bawiącą się w te klimaty?

 

Mieszkam w Gliwicach.

Edited by mbobby
Link to post
Share on other sites

No cóż, to pęknięcie mi nie przeszkadza, bo pomyślałem sobie że go dostylizuję tak pod vietnam i owine to jakąs szmatą (widziałem takie motywy). Poza tym widzę, że jest kompletny (baterie, ładowarka, scope, magazynek) i jak dla mnie to fajne to wyposażenie. Jestem totalnym laikiem i nie znam się na tym wszystkim tak dobrze.

Link to post
Share on other sites

No cóż. Może przepłaciłem, może nie. Jeśli da się coś jeszcze z tym zrobić to pewnie to przeorganizuje:) Mnie chodziło bardziej o to jak ten model broni sprawuje się ogólnie. W necie trafiłem tylko na jedna opinię odnośnie dobrego wykonania, ale nic o strzelaniu:>

Link to post
Share on other sites

mbobby, Ty się bardziej stylizujesz na policję amerykańską- "Najpierw strzelaj, potem zadawaj pytania". Czemu nie napisałeś wcześniej, że masz zamiar kupić tą replikę, zobacz, ile już wad forumowicze znaleźli na podstawie kilku zdjęć. Nie myślicie kompletnie.... :bialaflaga:

Link to post
Share on other sites

haha:) no cóż. Jestem jednym z tych co się napalają a potem płacą, ale nie zniechęcam się. Narazie żyje wieścią, że model sam w sobie jest dobry. Jak przyjdzie to napewno Wam napiszę jak się sprawuje. Ja nie będzie śmigać to przecież mam prawo ją zwrócić jako niezgodną z opisem:>

Link to post
Share on other sites

haha:) no cóż. Jestem jednym z tych co się napalają a potem płacą, ale nie zniechęcam się. Narazie żyje wieścią, że model sam w sobie jest dobry. Jak przyjdzie to napewno Wam napiszę jak się sprawuje. Ja nie będzie śmigać to przecież mam prawo ją zwrócić jako niezgodną z opisem:>

hihi, jacy ludzie są naiwni ^^ Na pewno ktoś Ci przyjmie zwrot. ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...