Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam wszystkich,

 

mam zamiar kupić replikę Siga556 DMR King Armsa --> Klik. Jednak zanim to zrobię chciałbym prosić o rady użytkowników tejże repliczki, ewentualnie pomoc w zrobieniu tuningu (do 550fps) Budżet ugrade'u to okolo 1000 zł, ale jak wyjdzie więcej, nie szkodzi, dozbiera się;) Słyszałem, pojedyncze głosy że king armsy są słabe i nie warto ich brać, czy to prawda?

Link to post
Share on other sites

nie musisz czekać na opinie, wystarczy, że sobie poczytasz o tych replikach. Nikt Ci nic innego nie powie/napisze.

Masz reckę shortjego:

http://wmasg.pl/pl/armoury/show/61149

Od razu Ci napiszę snajperki w ersoftowym pojęciu, bez dużych ingerencji z tego nie zrobisz. Z syfiastych rozwiązań z FAL`a KA jest tutaj selektor ognia - straszna porażka jak wymienia się kable i ogólnie wkurza przy wkładaniu/wyciąganiu GB z repliki, sanki silnika - porażka do potęgi N-tej, poczytaj sobie o nich w temacie o FN FAL`u z KA, znajdziesz.

Reszta jak napisałem, z repliki zostanie Ci co najwyżej body. Ja chciałem FAL`a i L1A1 kupiłem KA wiedząc co mnie czeka i nie robię z tego nawet wyborowych karabinów, bo jest strasznie dużo motania, a efekt niewspółmierny.

 

EDYTA:

Edited by Tuksiak
Link to post
Share on other sites

Miłej zabawy :).

 

EDYTA: A jeszcze taka uwaga, znajdź kogoś kto umie się bawić replikami KA Falopochodnymi, bo inaczej wywalisz u serwisantów kupę kasy i będziesz wieszał na nich psy tylko. I kup sobie od razu akcesoryjne sanki silnika, albo daj na polibudę niech to zrobią z jakiejś dobrej stali :), a najlepiej sam się baw, przynajmniej do nikogo później nie będziesz miał pretensji ;-).

Edited by Tuksiak
Link to post
Share on other sites

Zapomniałeś, że mam porównanie, bo mam drugiego KA L1A1 na nowszych rozwiązaniach. Jest to taka sama kupa jak wcześniejszy, ale na lepszych łożyskach i zębatkach ;-), a to jest o generację wyżej niż ten SIG.

I nie wydaje mi się, że przesadziłem pisząc:

Reszta jak napisałem, z repliki zostanie Ci co najwyżej body.

:-)

Link to post
Share on other sites

Nie masz na co zwracać uwagi, jak podłączą batę i strzeli to już wydałeś kasę ;-), bo na bank Ci się spodoba.

A później i tak wszystko wywalisz, to co za różnica? ;-).

 

Z repliki jak chcesz robić snajpę, zostanie Ci karoseria i komora hopa.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Spodobała mi się ta replika i czy ktoś moze mi powiedziec co wymienic wewnątrz poza gb v3 na prowin alu, guma zielona g&g, lufą edgi, zębatkami promyka do v3. reszty rzeczy nie wiem. Planowałbym podciagnąc to do około 570 fps (na qbu88 sie chyba nie doczekam). aha i jeszcze jeno czy ma mocowania na pas nośny po obu stronach?

Edited by Widmo34
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
  • 2 months later...

No po to się kupuje by inni zazdrościli. Mi się właśnie wygląd jego strasznie podoba:D

 

V3 standardowe do bólu więc można się bawić (tylko dysza długa)

 

Co mam w środku:

 

- wzmocniony szkielet,

- tłok aluminiowy z ząbkami stalowymi,

- wzmacniana prowadnica sprężyny łożyskowana,

- zębatki zostawiłem stockowe, jestem ciekaw ile dadzą radę

- sprężyna m175

- guma guardera

- silnik od Gunfire - działa fajnie, ciekawe tylko jak długo

- LiPO 11,1 25C

 

Reszta stock, bo kasa się wyczerpała na tuning;)

Edited by Naggaroth
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...