Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36 hop up - problem


Recommended Posts

Puki co wsadziłem między dystanser a ten dopychacz kawałek taśmy, zobaczymy jutro, bo dziś niestety nie miałem czasu zobaczyć czy działa, niby troszkę inaczej strzela ale nie jestem w stanie zobaczyć pełnego toru lotu, tak więc nie bd sobie robił nadziei, jutro zobaczymy :)

Link to post
Share on other sites
Dysza wchodzi minimalnie w gumkę.

Przy zatkaniu lufy palcem powietrze wylatuje przy dyszy...

 

No to już masz problem znaleziony... Teraz trzeba pomyśleć nad rozwiązaniem...

 

Bzdura.

Zawsze jak zatkasz lufę palcem powietrze będzie musiało ujść przy dyszy.

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Bzdura.

Zawsze jak zatkasz lufę palcem powietrze będzie musiało ujść przy dyszy.

 

Pozdrawiam!

 

To zaproponuj coś innego, bo na razie twoja wypowiedz nic tu nie wnosi... :angry:

Jest to zwykły spam... Tak jak mój post teraz... Łazisz po tematach i nabijasz bezsensownie posty... Pewnie nawet nigdy już tu nie zajrzysz...

Edited by zajaszcze
Link to post
Share on other sites

Hooah!

A więc tak, troszkę taśmy zwiększyło troszkę zasięg, ale to jeszcze nie to, kulka leci prosto i spada, a jak dobrze myślę i pamiętam to powinna podkręcać się w górę...

Tak więc myślę jeszcze nad większym kawałkiem tej taśmy nad dystaneser, co o tym myślicie ?

Link to post
Share on other sites

Z oringa, z uszczelki, z folii termokurczliwej, z dosc miekkiego wkladu do dlugopisu, ze srubki, z izolacji, z kawalka plastiku z body.

 

Z takimi spotkalem sie w swojej karierze serwisanta. Osobiscie polecam oringa lub uszczelke, od biedy folie termokurczliwa.

Link to post
Share on other sites

Bzdura.

Zawsze jak zatkasz lufę palcem powietrze będzie musiało ujść przy dyszy.

 

Pozdrawiam!

 

Ale bys sie zdziwil jakbys zobaczyl moje repliki.

Zatykasz palce lufa i masz efekt strzykawki ...

Oczywiscie przy zacince tlok nie daje rady doleciec do poczatku cylindra i przez to zebatki jezdza po zebach ...

 

Do kolegi co ma problem - kup dysze do auga - jest dluzsza.

Albo podpiluj przednie czolo (to ktore trzyma dysze) popychacza tak zeby te pol mm wchodzilo glebiej (dluzsza dysza moze powodowac problemy z podawaniem jak bedzie za dluga). Tylko ostroznie z szlifowaniem zeby nie za duzo.

Ale bez rozlozenia gearboxa sie nie obejdzie.

 

Dystansery od gumki guardera przezroczystego sa bardzo duze i pasuja idealnie do giety.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...