Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

WOC problemy z bolt catch


Recommended Posts

Witam, po raz kolejny pojawia się mały problem z woc sr16 GP mianowicie przy pustym magu bolt catch nie zatrzymuje suwadła, generalnie problemu tego wczesniej nie było na magu G&P a teraz nagle sie pojawił. Jak można zlikwidować ten problem? Bo gbb bez działającego bolt catcha mija sie z celem!

Link to post
Share on other sites

Przyczyn może być wiele i jest to standardowy problem karabinka tego systemu. Jednym z problemów może być:

- rozbity bolt catch w miejscu w którym łapie suwadło,

- rozbite suwadło w miejscu, gdzie łapie bolt catch,

- źle spasowany układ bolt stopa z suwadłem

 

Na początku wymień bolt catch na stalowy, jeśli problem znów się pojawi, musisz spasować układ. Jak to zrobić źródło i poradnik masz na forum www.gasguns.info

 

Link do tematu: http://www.gasguns.i...php?f=42&t=1765

Link to post
Share on other sites

Może też być "pierdzielnik" w magazynku odpowiedzialny za unoszenie bolt catcha, występowało u mnie z magazynkami GP po zmianie magazynków na CO2 problem zniknął. Sprawdź też dolną część dyszy i zobacz jak jest już wyrobiona (bo wyrabia się bardzo szybko) no i jak zwykle poszukaj na forum bo ten problem opisałem i już go tu przerabialiśmy. Jak poszukasz będziesz wiedział co zrobić :dry:

Szukaj kolego, bo zakładasz wątki z pytaniami na które już dawno koledzy odpowiedzieli

 

NIE TY PIERWSZY MASZ WOC-a :sciana:

Link to post
Share on other sites

no i jak zwykle poszukaj na forum bo ten problem opisałem i już go tu przerabialiśmy. Jak poszukasz będziesz wiedział co zrobić :dry:

 

Ciekawe, bo ogólnie znam dobrze wątki na temat GBB i nie widziałem tego problemu opisanego przez Ciebie, ale być może się mylę ;)

 

Sam mam problem z bolt stopem (raz łapie raz nie) Owszem rozwiązania były podawane, ale głownie polegały one na dopasowaniu/szlifowaniu całego bolta z suwadłem, bądź wymianę sprężyny, a także pół środki takie jak wrzucenie paru kulek pod sprężynę główną magazynka.

 

Tutaj jeszcze masz parę rozwiązań w temacie:

 

http://www.gasguns.info/forum/viewtopic.php?f=42&t=135

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...