Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

WE SCAR GBB HPA & HIGH CAP


Recommended Posts

przed chwilką zrobiłem małą poprawkę w magazynku gazowym. Otóż na ostatniej strzelance - pierwsza próba polowa - higcap łapał zacinkę średnio co 10 /15 kulek. Co było irytujące. Przyczyna tkwiła w cały czas luzującym się plastikowym zakończeniu magazynka - ten który podaje kulki.

Pod ten element miałem podłożoną podkładkę ale i tak cały element się gibał (śrubka nie dawała rady). Tak więc zaryzykowałem i przykleiłem plastikowy element na stałe do magazynka:P Efekt - w jednym ciągu ok 80 kulek bez podkręcania.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Dla zainteresowanych wrzucam "chałupniczy" sposób zabespieczenia elementu 27 oraz 66.

 

11e0077c3031bea0m.jpg

widok z góry.

 

80ea7a621e38a6damed.jpg

 

Na zdjęciu widać jak stopka jest "podwieszona" i nie ma kontaktu z elementem 66.

 

e16d10ddbe4e6aa4med.jpg

 

Guma widoczna na fotce to połówka z starego stopera do drzwi. Guma bardzo wytrzymała i za razem nie za twarda. Do "stopki" gumy przykleiłem 3 albo 4 dziesięcigogroszówki tak by ją wydłużyć i oprzeć na pinie. Wszystko owinąłem taśmą monterską by nie uciekło.

 

 

Przy tym rozwiązaniu efektem ubocznym jest rozkręcająca się stopka sprężyny. Ja ją potraktowałem Loctitem i odechciało jej się odkręcania.

 

Bynajmniej ryzkiem w tej metodzie jest urwanie body. Ponieważ pin mocowany jest przelotowo w otworach w których powinny być śruby mocujące elemnent 27.

 

Ładnie guma przejmuje uderzenie, częściowo ramionami oddaje je na powierzchnie boczne body i stopką na pin.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 1 year later...

jestem w trakcie jego regeneracji. Przez 2 lata leżało to w szafie i się kurzyło. Zabrałem się za przegląd i czyszczenie w celu sprzedaży ale jak zobaczyłem jak pięknie hałasuje to zastanawiam się czy go sobie nie zostawić.

 

Ogólnie - części szybko się zużywają - parę rzeczy miałem już powymienianych a teraz muszę kupić pilnie spust.

 

Pogodziłem się z tym, że z tego snajperki nie będzie - na pewno nie na close bolcie. Czekam na spust, później zobacze jaka jest celność po 2 latach. Mam plan by zredukować moc poniżej 350 fpsów, wrócić do stockowej lufy i zostawić go do cqb : ) Celny może nie będzie ale frajda i szok innych - bezcenne :) ma być moim małym nakru..czem ; )

 

Na snajperkę najlepiej kupić snajperkę i ewentualnie sobie ją podłączyć do HPA. Scar może i mógłby być snajperką tylko trzeba mieć moim zdaniem open bolt i regulację ciśnienia powietrza bąć npas a najlepiej jedno i drugie. O celności mogą się wypowiedzieć użytkownicy scara z systemem open bolt wraz z dłuższą lufą aniżeli stockowa.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...