Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z podawaniem kulek


Recommended Posts

Witam. Mam problem w emce ( m4a1 RIS Full Metal Boyi ) . Ostatnio zmieniłem lufę na Systeme oraz gumkę na Systeme. Karabin od tamtej pory co jakiś czas oddaje puste strzały albo wypluwa po 2 kulki. Głównie zauważalne jest to na Auto.

Sprawdzałem gumkę - jest cała.

Czym to może być spowodowane?

I takie 2 pytanie. Jest sens zmiany komory hop up na jakąś inną (zamiast stocka )?

Link to post
Share on other sites

Więc tak. Standard w Emkach od Boya ... przeszło ich kilka przez moje łapska. Gumka nie ma nic do rzeczy.

Ja ten problem rozwiązywałem obklejając magazynek u góry taśmą izolacyjną, powoduje to lepsze trzymanie się maga w gnieździe, po prostu nie lata Ci na lewo-prawo-góra-dół. Wtedy powinien podawać wszystkie kulki.

 

Co do komory zmień ją (jak masz oczywiście kasę) na King Arms'a :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Zrobiłem teflon-fixa :). Elegancko trzyma szczelność. Spróbuje z oklejeniem magów.

A jakiś pomysł co się dzieje ze podaje po 2 kulki co jakiś czas ?

 

Dobrze zrozumiałem ? :)

Komora King Arms albo zostawić stock ?

Edited by ath0
Link to post
Share on other sites

Zobacz w hopka, czy prawidłowo wysuwa się gumka. Jak ładnie prosto - to spróbuj zmniejszyć hopa, nie powinien blokować kulek i przestać strzelać podwójnie. Czasem w chińskich replikach pomaga założenie gumki MB czerwone , ona ma troszkę inaczej skonstruowane wybrzuszenie.

Co do komory - jeśli jesteś w stanie precyzyjnie wyregulować hopa -to dopóki nie pęknie to nie ma sensu jej wymieniać. Jak tak to na KA na pewno nie elementa.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...