Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jak tuningować tanio G36C


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Odczepcie się od Lesia :D xD On się zna na tym.

Wejdź na chimera asg ten sklep Anr prowadzi,zna się na rzeczy :D

Może pożarł wszystkie rozumy,nie wiem po co się go czepiacie.

Sam nie lubię zielonych ,ale co zrobimy zawsze jacyś muszą być.

Precka z Systemy jest dobra,nie wiem co się czepiasz jej Dextertrak miałeś z nią złe doświadczenia ?

 

 

KAŻDY KIEDYŚ BYŁ ZIELONYM!

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Heh. To też jest dobre "- teflon przy działaniach w lesie szybko się oddziela" A przy działaniach w budynkach bedzie wszytko okey ? :hahaha:

 

Chociaż dzięki temu wiadomo ,że opinia jest G. warta ;]

Pozdrawiam.

 

w lesie panie Gwarty jest wiecej piachu a to powoduje ze np z pozycji strzeleckiej leżącej osadza sie w lufie i zdziera teflon

 

w lesie panie Gwarty jest wiecej piachu a to powoduje ze np z pozycji strzeleckiej leżącej osadza sie w lufie i zdziera teflon

 

a co do oringow.. to bylo to jedyne usprawiedliwienie dla tego faktu.. oringi sie zajechaly (po okolo 1k bb ) a lufa zalozona prawie od nowosci (przed zalozeniem wystrzelono 1 hi-cap)

 

jesli ktos ma inny pomysl to poprosze na pw zeby nie off topic..

 

a powracajac do mojej opini

 

miala ona na celu stwierdzenie ze niestety mb v2 jest lufa delikatna.. i o ile nie czolgasz sie... nie ukrywasz to ok.. ale do tarzania sie po ziemi wzialbym cos innego..

Link to post
Share on other sites

KAŻDY KIEDYŚ BYŁ ZIELONYM!

 

I co z tego? Nikt nie broni zielonemu czytać i uczyć się. Fakt, że wielu nowych chciałoby mieć wszystko na tacy pominę.

 

Co do łatwości wymiany lufy w G36, mi osobiście wygodniej było to robić w poczciwym kałaszu/eMce. Ale każdy ma swoje preferencje.

Link to post
Share on other sites

w lesie panie Gwarty jest wiecej piachu a to powoduje ze np z pozycji strzeleckiej leżącej osadza sie w lufie i zdziera teflon

 

 

 

a co do oringow.. to bylo to jedyne usprawiedliwienie dla tego faktu.. oringi sie zajechaly (po okolo 1k bb ) a lufa zalozona prawie od nowosci (przed zalozeniem wystrzelono 1 hi-cap)

 

jesli ktos ma inny pomysl to poprosze na pw zeby nie off topic..

 

a powracajac do mojej opini

 

miala ona na celu stwierdzenie ze niestety mb v2 jest lufa delikatna.. i o ile nie czolgasz sie... nie ukrywasz to ok.. ale do tarzania sie po ziemi wzialbym cos innego..

 

 

Do tarzania po lesie, tak? A przepraszam, używasz tej lufy jako saperki? Jakoś mojego Madbulla nie oszczędzałem, w dodatku katowałem taką lufę w replice znajomego. Nic się nie działo. Może jestem magiczny? A może, ktoś za bardzo się nastawił, na cudowne wyniki po wstawieniu precfifki? Hę?

 

Miałem lufę Madbull'a, co prawda 455mm. Jakość bardzo dobra, nic się z nią nie działo. Myślę, że 20 tysięcy kulek przemieliła lekko, strzelam także dość często na działce - Mam porównanie do kilku stockowych luf, lufy KMHead'a i Systemy, oraz Promyka - Madbull odpadł tylko przy Promyku, z tym że Promyk to 550mm był. A tak to miód-malina.

Link to post
Share on other sites

Do tarzania po lesie, tak? A przepraszam, używasz tej lufy jako saperki? Jakoś mojego Madbulla nie oszczędzałem, w dodatku katowałem taką lufę w replice znajomego. Nic się nie działo. Może jestem magiczny? A może, ktoś za bardzo się nastawił, na cudowne wyniki po wstawieniu precfifki? Hę?

 

Miałem lufę Madbull'a, co prawda 455mm. Jakość bardzo dobra, nic się z nią nie działo. Myślę, że 20 tysięcy kulek przemieliła lekko, strzelam także dość często na działce - Mam porównanie do kilku stockowych luf, lufy KMHead'a i Systemy, oraz Promyka - Madbull odpadł tylko przy Promyku, z tym że Promyk to 550mm był. A tak to miód-malina.

 

bynajmniej nie nastawialem sie.. ale wyniki byly zdumiewajace na poczatku..

 

natomiast po sezonie strzleckim (sztrzelanie raz w tygodniu - ok 500-900 bb na strzelanie - przez 6 miesiecy) pozbylem sie karabinu razem z lufa (porysowana i z ubytkami teflonu na odcinku ostatnich ok 1,5 do 3 cm (lufa 455))

 

kolejna replika miała zamontowanego km-heada - i to mnie powalilo.. podobny przebieg.. zero zuzycia warunki niemal identyczne

 

teraz do cm.003 bede wstawial tanio kobe gwintowana.. zobaczymy co z tego wyniknie .. kolega wstawil jbu 6.01 i szczerze mowiac wyniki nie powalily

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...