Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jak tuningować tanio G36C


Recommended Posts

walnij m150 i dwie gumki hop up. Albo dwie sprężyny (jedną m110 i drugą m90) i jedną gumkę. Wtedy to da m200.

 

 

Kup czarmą Systemę. Niech forumowy serwisant Ci zrobi teflon fix. Lufę weź MINIMUM Systemę, jakieś madbulle i inne guardery to zwykła loteria.

 

twoj tok pisania przypomina mi programowanie o ktorym pojecia nie mam

Link to post
Share on other sites

Odczepcie się od Lesia :D xD On się zna na tym.

Wejdź na chimera asg ten sklep Anr prowadzi,zna się na rzeczy :D

Może pożarł wszystkie rozumy,nie wiem po co się go czepiacie.

Sam nie lubię zielonych ,ale co zrobimy zawsze jacyś muszą być.

Precka z Systemy jest dobra,nie wiem co się czepiasz jej Dextertrak miałeś z nią złe doświadczenia ?

Link to post
Share on other sites

walnij m150 i dwie gumki hop up. Albo dwie sprężyny (jedną m110 i drugą m90) i jedną gumkę. Wtedy to da m200.

 

 

Kup czarmą Systemę. Niech forumowy serwisant Ci zrobi teflon fix. Lufę weź MINIMUM Systemę, jakieś madbulle i inne guardery to zwykła loteria.

:hahaha:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Szukam, szukam i znaleźć nie mogę. Przymierzam się do kupna precki do mojej g36c i nie wiem co wybrać. Jedni piszą, że madbull jest OK a następni, że loteryjny. W tej chwili niestety systemy nigdzie nie ma, a km head i promyk nie wchodzą w grę bo nie mam tyle pieniędzy. Bardzo proszę o poradę.

A, i wybaczcie za odgrzewanie kotleta, nie chciałem otwierać nowego tematu :wink:

Edited by andyss1995
Link to post
Share on other sites

Wolałbym, by wypowiedział się ktoś, kto widział masę egzemplarzy, ja widziałem dwa i oba nie dały zadowalającej poprawy w socomie G&G m14 i mk12 p&j. Na forum też opinie są mieszane. Za to nie spotkałem się jeszcze z BARDZO złą opinią o Systemie (jeśli już jesteśmy przy niższej półce), a sam też trochę ich miałem już. Marcinek ma u siebie lufę Gunnera, która dała powalające wyniki (jak promyk), może warto zaryzykować?

Link to post
Share on other sites

zdarzyło mi się używać madbula, moja SUBIEKTYWNA OCENA:

 

- teflon przy działaniach w lesie szybko się oddziela

- poprawa skupienia widoczna ale przekrój lufy zacjechał mi oringi tłoka (bo co innego? - a replika to był pj300)

- kulki nie gorsze niż G&G - dopóki koledzy nie zaczeli ich używać miałem problem jak się kompozyt skonczył

 

na chwile obecna ja bym wybrał TANIO KOBA - i cięższe kulki i jeden poziom (ta lufa lubi ciężkie kulki) kolega ma ja zamontowana i jestem pod niegasnacym wrazeniem..

 

SYSTEMA

 

- kombajn (nic rewelacyjnego ale nie do zajechania)

- brak zdecydowanej poprawy skupienia ( chyba ze lufy powyzej 247 mm)

 

 

to tyle mam nadzieje ze pomogłem

Link to post
Share on other sites

Zacząłem szukać Gunnera, oczywiście nie ma nigdzie gdzie sprawdzałem długości 247mm lub 250mm. Chyba jednak nie będę ryzykował, dopłacę 15 zł do systemy żeby mieć pewniaka. A lufki depp fire i JBU?

EDIT: Nie ukrywam, że chciałbym kupić w specshopie żeby nie płacić za przesyłkę.

Edited by andyss1995
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...