Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Mogę się wypowiedzieć o firmie- jest to ta firma z niższej półki chińczyków, spasowanie elementów w mojej replice było tragiczne.. Słyszałem jeszcze, że bardzo ciężko o magi do mp44.. Rozumiem, że wolisz broń z okresu II Wojny Światowej?

Link to post
Share on other sites

Leży całkiem całkiem. Ale karabin ma ponad 420fps czyli jest dość mocny, problemem jest kolba która się rusza (po jakimś czasie) oraz Hi-cap, który jak się sypnie to nadaje się do wywalenia. Magi od MP40 nie pasują do STG :icon_razz2:

Edited by Tomek_GGRS
Link to post
Share on other sites

Takie rzeczy tylko w erze :biggrin:

 

A na serio: ogólnie szukam jakiejś repliki w klimatach IIWŚ. Zainteresował mnie ten STG44, bo wyglądem najbardziej do mnie przemawia. Choc ogólnie interesuje mnie 5 replik:

 

- STG 44 AGM

- MP40 AGM

- Sten AGM

- Kar98k DBoys (tak, ten na łuski)

- Pepesza Hexagon-a

 

Która z nich będzie najlepsza pod względem:

1. Stosunku Cena = Jakość

2. Osiągów

3. Ergonomii

4. Niezawodnosci i dostępnosci części oraz magazynków.

 

?

 

Proszę o obiektywne opinie, mam juz przygotowaną znaczną sumę i przymierzam sie powoli do zakupu. Nie chce wydać tej kasy w błoto, bo repliki z IIWŚ nie są zbyt tanie, są często nietypowe w konstrukcji i b. mało osób ich uzywa.

Link to post
Share on other sites

- MP40 AGM

- Sten AGM

te same magi na bank wchodzą ..

- Kar98k DBoys (tak, ten na łuski) - Jakość do ceny ponoć bardzo dobra . Kolega ma i chwali ..

- Pepesza Hexagon-a :zastanawia: ..

a co do STG44 to pamiętam na allegro koleś sprzedawał adapter do magów do m4 , sam go zrobił ale według niego działał .

I nawet aż jakieś wielkiej ceny za niego nie chciał ...

Poszukaj może gdzieś na forum bd pisało o tym . :biggrin:

Edited by CzoRtt
Link to post
Share on other sites

a co do STG44 to pamiętam na allegro koleś sprzedawał adapter do magów do m4 , sam go zrobił ale według niego działał .

 

No i klimat i realizm II wś idzie się ... umm ... relaksować :biggrin:

 

kolego Vault: szukaj - w kilka sekund znajdziesz info na temat każdej repliki którą podałeś - trochę inicjatywy.

Link to post
Share on other sites

Strzelałem z tego Stena, MP40 i STG. Sten jak dla mnie jest słaby, mała moc i słaby zasięg, ale pasują magi od MP40. MP40 z kolei dobrze wykonana, ładnie i celnie strzela, dobra praca GB. STG ładnie daleko strzela, ładnie chodzi GB, ale są problemy z magiem i kolbą - jak napisałem wyżej :icon_biggrin: Mausera i pepeszy w rękach nie trzymałem.

Link to post
Share on other sites

No i klimat i realizm II wś idzie się ... umm ... relaksować :biggrin:

 

kolego Vault: szukaj - w kilka sekund znajdziesz info na temat każdej repliki którą podałeś - trochę inicjatywy.

no wiesz mały szczegół ;D

ale to i tak lepiej niż kombinować z oryginalnymi magami których nigdzie nie ma :icon_neutral:

Link to post
Share on other sites

Mam STG44 GFC od dawna i nic z kolbą nigdy mi się nie działo.. magazynek ma wystarczającą pojemność więc jeden wystarczy, jeżeli ktoś naprawdę dużo kul zużywa to max dwa powinny załatwić sprawę.. chyba że komuś zależy aby zebrać 6...

wymieniłem w swoim lufę, gumkę i komorę, nic nigdy nie szwankowało.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...