Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Koledzy mam pytanie, czy macie jakieś doświadczenia z używaniem magazynków na CO2 na dłuższych imprezach np. MilSim?

Pytam, ponieważ wszędzie w instrukcjach jest napisane, że by nie trzymać nabój dłużej niż dobę (wyrabiają się uszczelki) Troszeczkę to dziwne, bo kiedyś były syfony z NRD (wiem, wiem prehistoria :icon_mrgreen: ) i czasem nabój był tam przez trzy dni i wszystko było OK. Kolega w wiatrówce walther PPKS trzyma czasem 5 dni i działa mu już kilka lat bez przecieków.

Pytanie raczej do kolegów posiadających repliki WE no chyba, że ktoś już testował w naszym systemie :wink:

Link to post
Share on other sites

Koledzy mam pytanie, czy macie jakieś doświadczenia z używaniem magazynków na CO2 na dłuższych imprezach np. MilSim?

Pytam, ponieważ wszędzie w instrukcjach jest napisane, że by nie trzymać nabój dłużej niż dobę (wyrabiają się uszczelki) Troszeczkę to dziwne, bo kiedyś były syfony z NRD (wiem, wiem prehistoria :icon_mrgreen: ) i czasem nabój był tam przez trzy dni i wszystko było OK. Kolega w wiatrówce walther PPKS trzyma czasem 5 dni i działa mu już kilka lat bez przecieków.

Pytanie raczej do kolegów posiadających repliki WE no chyba, że ktoś już testował w naszym systemie :wink:

Instrukcje do magazynków, dobre będę musiał przeczytać jakąś. Magazynki WE kapsuła maxymalnie trzymana u mnie przez miesiąc, żadnych efektów ubocznych. A tak to mam zawsze magazynki po strzelance i trzymam nabite kilka dni. A magazynków mam 6 i żaden nie przecieka, więc to nie jest jakiś wyjątek.

Link to post
Share on other sites

Dzięki rucznoi

 

A tak na marginesie, nie pisałem o instrukcji do magazynka, napisałem "wszędzie w instrukcjach" W tym wypadku chodziło o instrukcje do pistoletu PPKS i Baikał MP-654K Instrukcja jest po polsku, ale faktycznie może to być jakaś radosna twórczość panów z Militaria pl

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

chodzi tutaj o fakt że masz cały czas wszystkie uszczelki pod ciśnieniem i w niskiej temperaturze, a co2 sam w sobie nawet nie ma smarowania. Standardowo we wszystkich instrukcjach do co2 w militaria.pl masz tą informację.

 

Od ostrożności głowa nie boli ale jak widać po koledze wyżej wcale nie znaczy to że zaraz będą problemy jak się ma dobry sprzęt.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

moje magi nie trzymają ciśnienia... nawet pod wodąwidać ulatujące bąbelki... kwestia dokręcenia śruby (tej dużej od dociskania kapsuł) , dokręcenia zaworu.. czy może wada fabryczna? magi są nowe ... :bialaflaga:

rzez to ciśnienia na cokolwiek wystarcza mi może na godzinę, lub na MAX wystrzelenie dwóch magów (czyli 60kulek)..

 

to moje pierwsze zabawy z gaziakiem, stąd te (zapewne) dziwne pytania....

Link to post
Share on other sites

moje magi nie trzymają ciśnienia... nawet pod wodą widać ulatujące bąbelki... kwestia dokręcenia śruby (tej dużej od dociskania kapsuł) , dokręcenia zaworu.. czy może wada fabryczna? magi są nowe ... :bialaflaga:

rzez to ciśnienia na cokolwiek wystarcza mi może na godzinę, lub na MAX wystrzelenie dwóch magów (czyli 60kulek)..

 

to moje pierwsze zabawy z gaziakiem, stąd te (zapewne) dziwne pytania....

Ktoś pisał już o problemach z tymi magami od GHK na CO2...

To kwestia chyba tej uszczelki która łączy kapsułę i magazynek.

A także felerna partia, na gasguns.info tez o czymś takim pisali, także poszukaj tam. (na pewno znajdziesz odpowiedź)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...