Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam

 

Jestem początkującym ASG-owiczem. I mam pytanie do tejże społeczności. Chce kupic sobie snajperkę (proszę tylko nie mówić że za 1500-2500zł) chodzi o to ze chce sobie strzelać w ogródku na odległość max 35m.Nie mam zamiaru latać po lasach. Chce mieć tylko jagby to powiedzieć ... Karabin z lunetą dla siebie,który będzie trafiał w puszkę po coca coli z 30-35 m. Aha nie wchodzi u mnie w rachubę tuningowanie no chyba że w ostateczności. Proszę o przykłady.

Zaczynajmy.

Link to post
Share on other sites

Witam jeśli chcesz miec broń tylko do strzelania do celu kup wiatrówkę to najtańszy sposób, a jeśli broń ASG to jakimi funduszami operujesz??

 

do 550zł Jak mówiłem jestem początkujący i nie mam dużego budżetu.

Edited by Kasposki
Link to post
Share on other sites

Jeśli w wiatrówkach przeszkadza Ci jedno strzałowość to kup wiatrówkę wielostrzałową zasilaną z magazynka. Nie jestem pewien bo nigdy takiej nie miałem ale one są chyba na kapsuły CO2. Nie bedziesz musiał jej tuningować a celność i zasięg będziesz miał o niebo lepsze niż stockowa chińska "snajperka".

Link to post
Share on other sites

Jeśli w wiatrówkach przeszkadza Ci jedno strzałowość to kup wiatrówkę wielostrzałową zasilaną z magazynka. Nie jestem pewien bo nigdy takiej nie miałem ale one są chyba na kapsuły CO2. Nie bedziesz musiał jej tuningować a celność i zasięg będziesz miał o niebo lepsze niż stockowa chińska "snajperka".

Cóż jak widzę wszyscy są za wiatrówkami. Nie sądzę żeby ktoś jeszcze o czyms innym się wypowiedział. Tak więc podajcie jakieś godne polecenia wiatrówy z lunetami.

Link to post
Share on other sites
Cóż jak widzę wszyscy są za wiatrówkami. Nie sądzę żeby ktoś jeszcze o czyms innym się wypowiedział. Tak więc podajcie jakieś godne polecenia wiatrówy z lunetami.

 

To forum ASG :biggrin: Chyba lepiej byś zrobił jak byś poszukał jakiejś wiatrówy na forum z wiatrówami :happy:

Link to post
Share on other sites

Zależy kogo rozumiesz po d pojęciem "zielony". Jeśli chodzi Ci o mnie to strzelam się już od kilku lat ale dopiero teraz się zarejestrowałem.

W czymś Ci to przeszkadza, że nowi radzą nowym? Skoro radzą dobrze to chyba jest ok? Myślisz, że jak jesteś w grupie "Użytkownicy" to możesz traktować "nowych" z góry?

Link to post
Share on other sites

dash Pojęcie zielony ne dotyczy ciebie tylko marinsa. W innym temacie gdy ktoś pytał o pompkę ten napisał że nie zostaje mu nic tylko zbieranie na elektryka. A założyciel tematu w poście wyżej napisał wyraźnie że ma cm.028 i M4 ICS.

Link to post
Share on other sites
Cymka dobra ale... Ja się tylko spytam... DLACZEGO ZIELONY DORADZA ZIELONEMU?!

 

Wybacz, skoro wiem, że Cymy są dobre to je po prostu polecam. I tu nie ma nic do gadania. Mam tą Cymę w domu i widzę, że dobrze działa. :wink: Sory, ten poprzedni post z shotem trochę spieprzyłem, zamuliło mnie i wyszło jak wyszło. Już mnie nie ma.

Edited by MarinesPL
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...