Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam po przeczytaniu tej lekturki sadze ze jednak sprzydalo by sie cos innego , szukam cos stylowego chodzi mi tutaj cos z Mek, cena to do 700 zl moge jeszcze 100 zl dodac xD chodzi mi tutaj przede wszystkim o propozycje ludzi ktorzy maja repliki w tej cenie i sa z nich zadowoleni , mam tez pytanko jaka firma jest teraz na rynku najlepsza. w ktora mozna inwestowac xD .

Prosze o propozycje i Linki docelowe do Broni zeby mogl bym widziec wyglad i opis broni bo skroty mi nic nie mowia xD

Link to post
Share on other sites

To jest naprawde bardzo smieszne , wolałbym zeby wypowiadali sie ludzie z sensem a nie robienie sobie jaj xD i podawania bezsensownych linkow, ja tutaj potrzebuje pomocy w kupieniu dobrej repliczki a ty sobie jaja ze mnie robisz jak masz sie tak wypowiadac to nie udzielaj sie w ogole n/c

Link to post
Share on other sites

Po 1. To jest forum o replikach, a nie o broni palnej. Więc nie pisz o żadnych "Broniach".

Po 2. Wypada okazać trochę szacunku i napisać "Ty" z dużej, co?

Po 3. Jakbyś czytał, to byś nie zadawał głupich pytań, bo tematy o eMkach są poruszane codziennie i wystarczy w googlach wpisać "M4 do 800 zł".

Po 4. Naucz się pisać po "polskiemu".

 

Pozdrawiam.

Edited by myszekmyszek
Link to post
Share on other sites

Autor tematu mógłby rzeczywiście trochę więcej poczytać, zanim będzie pisał. Emki to jest tak gorący temat, że choćby się nie chciało, to i tak musi powstać temat ich dotyczący przynajmniej 1-2 dziennie.

 

Jaka firma najlepsza? Zależy. Prawdopodobnie Systema, ale to szykuj 5 patyków.

 

Z bardziej przyziemnych rozwiązań - w Twoim przedziale cenowym dostaniesz:

a) używane repliki markowe firm takich jak CA, G&P, G&G, KA, ICS, itp.

b) nowe repliki firm chińskich takich jak Boyi, A&K (P&J), JG (GFC), AGM.

 

Każda grupa ma swoich zwolenników. Ja zazwyczaj polecam trzecią generację A&K (P&J), ale w chwili obecnej jest niedostępna. Używka dla kogoś nowego to też nie jest najszczęśliwszy pomysł. Z pozostałych zostaje Ci Boyi (nowsze serie, np. M16), JG (niestety plastikowy korpus tych replik trochę odstrasza, a te z metalowym sporo kosztują) i AGM (losowość produkcji - jedne egzemplarze bardzo dobre, inne szybko się sypią).

 

Cokolwiek wybierzesz - nie będzie to idealny wybór.

 

Inną możliwością jest dozbierać na coś markowego, nowego, albo - zrezygnować z emek.

 

O wszystkich tych replikach znajdziesz mnóstwo informacji na forum. Poczytaj, podaj trochę konkretów, dopytaj się o szczegóły (a nie ogólniki), a dużo osób Ci pomoże. No i okaż trochę szacunku innym użytkownikom, choćby przez tak banalną rzecz jak pisanie do kogoś z dużej litery.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...