Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Glock 17 KWC Części


Recommended Posts

Witam.

Posiadam glocka 17 spring firmy KWC zakupionego na militaria pare dni temu i chciał bym się dowiedzieć czy ktoś widział do nie go części tzn. chciałbym wymienić zamek na metal lub taki sam jak w oryginale by dać do odwzorowania w metalu oraz potrzebował bym mechanizm (nieznam dokładnej nazwy) gdzie znajduje się tłok i sprężyna napędzająca kulkę. Jeżeli nie tej firmy to mogą być zamienniki innych byle by pasowało.

Link to post
Share on other sites

Z krótkimi replikami sprężynowymi jest zwykle ten problem, że na rynku jest bardzo ograniczony dostęp do części do nich. Prawdopodobnie jedynym rozwiązaniem będzie znaleźć na forum w komisie używaną/uszkodzoną replikę i z niej wyjąć części.

 

Przy okazji prosiłbym, żebyś sprawdzał daty tematów, w których piszesz - 5 lat to chyba nowy rekord na forum. ;)

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Właśnię zauważyłem braku dostępnych części do sprężyniaków lub ich znikomy dostęp.

 

To co chciałem zrobić czyli odlanie zamka w metalu jak i wymiana sprężyny na trochę silniejszą właśnie się robi i na tygodniu będe je mieć :icon_biggrin: więc ten temat też do zamknięcia.

 

Co do pisania w starych postach to było z przyzwyczajenia po prostu nigdy nie patrzyłem na innych forach bo tematy zawsze były ciągnięte aż do zamknięcia.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...