Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperka 550-650zł


Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1. Skąd wiesz ile razy latałem ??

2. Nie uważam się za dobrego snajpera o . O ?

3. Snajper jest dobry gdy wyda 2500 +++ zł lecz replike snajperską kupujesz za 550-880zł albo i lepiej (zależy)

 

 

Ad1.nie wiem nie widziałem twojej książki nalotu

Ad2. i za ten tekst szacun, bo nieczęsto się to czyta (i naprawdę się nie wyzłośliwiam)

Ad3. Nie snajper jest dobry jeżeli wyłoży taką kasę na replikę tylko replika może być niezła. A za 550-880 kupisz podstawkę pod tuning (gorszą albo lepsza)

 

Może tego nie widać ale chłopaki naprawdę starają się wytłumaczyć Ci że kupno repliki karabinu snajperskiego w tych granicach cenowych ma sens jedynie wtedy jezeli chcesz władować w nią kupę kasy na tuning. Piszę to po raz kolejny ale ja w swojego Warriora wsadziłem już około 1200 zeta (pomijając cenę repliki) i dalej nadaje się on tylko do rekreacyjnego strzelania do puszek a nie na strzelankę. Ma zasięg niewiele większy niż stokowy dobry elektryk z nieco większą celnością.

Kupowanie repliki snajperki i zostawienie jej w stoku to wywalanie pieniędzy w błoto. Zajrzyj do komisu ile tam jest SWD i Warriorów (nawet po delikatnym tuningu) sprzedają je napaleńce którzy je kupili i okazało się że są kupiaste i trzeba się szybko przesiąść na jakiegoś aega.

Link to post
Share on other sites

hmmm...

 

Większość osób mówi,że nie zależy jaką snajpe kupię to i tak 2500zł albo i więcej na tuning wydam ;/ Więc chciałem kupić L96 Warriora i tuningować ją,ale jak wy teraz mi mówicie żeby nie kupować takiego badziewiu to wychodzi na to że mam kupić replikę za 1000zł albo i więcej i tuningować i wydać 1500zł.

 

Proszę o podanie RODZAJÓW replik snajperskich jakie mógłbym kupić i tuningować, z której postrzelam dłuższy czas i będę zadowolony :)

 

A i pytanie :

 

Jaką snajperkę brać :(? GAZ SPRĘŻYNA CZY ELEKTRYK ; / ?

 

600-1200zł za replikę jak coś, a tuning to potem wydam tyle ile trzeba

Edited by MisiekZabójca
Link to post
Share on other sites

Tuningować każdą możesz nawet tę co podałeś. Nawet jak kupisz w sklepie za 1000 czy 1500 to i tak będzie stok tak jak ta za 600-700. Różnić się może od tych droższych że tamte mogą być full metal, stal czy inny badzief + niby umocnione części które i tak po czasie pójdą.

Tylko to oczywiste że na jej ulepszenia wydasz co najmniej 2-3x więcej niż jej kupno.

Na Specshop nie wiem czy warto czekać na dostawy jak wysłałem im zapytanie na temat dostawy części do replik wyborowych (2-3 miechy temu) to odpisali że nie wiedza z powodu podwyżki cen.

Więc jak na razie będziesz musiał poradzić sobie z kupnem części zagranicznych, a i tak wyjdzie taniej niż w Polsce chociaż trochę poczekać trzeba będzie. A pierwsze co to do wymiany pójdzie lufa, komora i tigger.

I Warrior to nie badzief.

Ja preferuję sprężynkę.

Edited by Stefek
Link to post
Share on other sites

Z częściami chyba nie będę miał problemu ponieważ mój OPIEKUN << :)) Jeździ ciężarówką po 6 krajach w tygodniu więc dam znak i może mi poszukać.

 

Podajcie mi nazwy replik, które opłaca się kupić i tuningować lub jakieś co już prędzej znajdę ztuningowane ( nowe ) co będą strzelać jak te co będą dopiero tuningowane.

Edited by MisiekZabójca
Link to post
Share on other sites

Wypraszam sobie nazywanie Warriora badziewiem. Po włożeniu do niej dobrych części, przez osobę, która ma o tym pojęcie [ze swej strony polecam Dextera] będziesz zadowolony. Oczywiście jak masz kasę, to możesz pod bazę kupić Maruzena APS 96, lub Tokyo Marui VSR - będziesz zadowolony bardziej :wink:

 

 

 

Ad3. Nie snajper jest dobry jeżeli wyłoży taką kasę na replikę tylko replika może być niezła. A za 550-880 kupisz podstawkę pod tuning (gorszą albo lepsza)

Fatalną xD

 

Doprawdy szkoda Janek, że już komuś wcisnąłeś tę śmieszną SRkę, bo będąc na urlopie na Pomorzu, przejechałbym się do Szczecina, by Ci pokazać jak taka fatalna sprężynowa podstawka za 550 - 880zł, po odpowiednim tuningu strzela. Kreujesz na wielkiego eksperta a nie powiem, gdzie byłeś i co widziałeś.

 

Podobnie jak Stefek jestem za sprężyną. Ewentualnie gazówka, jeśli przeładowanie mocnej sprężyny [po tuningu] Cię odstrasza.

Edited by vanyel1985
Link to post
Share on other sites

Ze snajperką dopiero zaczynam, więc nie mam siebie za nie wiadomo kogo w temacie. I to z tym Warriorem, z którego podobno się nie da :smile:

Pewnie, że są lepsze repliki na bazę, ale skoro podoba mi się L96, to nie dam za Maruzena 1500zł, skoro i tak wszystkie bebechy mi z niego wylecą. No ale jeśli kogoś stać, to czemu nie.

Link to post
Share on other sites

Ja przeczytałem na forum ze są drogie http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/43669-optyka-dla-snajpera/

 

Ale właśnie zobaczyłem po ile one są to najdroższą znalazłem za 288zł .... ( lol to ma być dużo ??? )

 

To ta luneta co mnie interesuje

 

http://media.militaryphotos.net/photos/album80/abd?full=1

Edited by MisiekZabójca
Link to post
Share on other sites

Gwint mocujący front do body był w chińskiej SR nieosiowo i nie dało się ustawić odpowiednio komory względem GB. Zwyczajnie nie dało się a męczył się z tym i Czesio z Krakowa i jeszcze któryś z krakowskich serwisantów (nie pamiętam który, czy nie Kicpa aby) i dupa. Pomimo wsadzenia bardzo dobrych części więc rewelacyjna baza :D. Pewnie, 9/10 bedzie spoko. Ale ta jedna na 10 będzie do dupy.

Link to post
Share on other sites

To dla autora tematu - http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/86254-zielony-snajper/

Pewnie nawet nie poszukał czegokolwiek na forum. Zaś rad i tak nie wysłucha bo nie wie sam czego chce, przynajmniej na to wyglada.

 

Lunety Tasco to produkt z najniższej półki, z zadowalającymi możliwościami i wytrzymałością jak na swoją cenę ale chyba nic po za tym. Osoba z powołania uważająca się za strzelca wyborowego i tym się na serio interesująca raczej sięgnie po coś lepszego.

Wiele osób już Ci Misiek rozsądnie powiedziało, zostaw AEGa i strzelaj na singlu albo kup sprężynówke, którą wiele osób uważa za dobrą podstawę do tuningu (jeśli masz takie możliwości pieniężne - w co wątpie czytając Twoje niezdecydowane posty) Co zaś zostało powiedziane w temacie do, którego podałem link to jeszcze i ja to powtórzę - bycie snajperem wymaga trochę wiedzy, odpowiedniego charakteru i zdecydowania.

Link to post
Share on other sites

Dobra czekajcie ;f Bo już robię wam i sobie wodę z mózgu ; //

 

 

Kto jest za tym żebym :

 

 

 

1. Kupował L96 i tuningował od podstaw ( Podoba mi się ta replika cholernie za przeproszeniem )

 

2. Kupił inną i też robił od podstaw, aby tylko ona nie wyglądała jak takie coś lub coś innego,bo dla mnie to jest po prostu szturmowa broń z lunetą i paroma rzeczami pod snajperkę ; f

 

http://img373.imageshack.us/i/img6894cs4.jpg/

http://img188.imageshack.us/img188/4135/dsc01564h.jpg

Edited by MisiekZabójca
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...