Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

UHC - DESERT EAGLE


Recommended Posts

Witam. Chciałbym zakupić takowego ASG-ieka.

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_46&products_id=527&name=UHC_-_DESERT_EAGLE

Chciałbym się dowiedzieć czy jest wart tej ceny, jak długo powinien posłużyć oraz czy jako prezent dla brata, jako pierwszy ASG się na da. Proszę nie pisać postów typu "weź dołóż i kup gaziaka/elektryka" po prostu, jako pierwszy wydaje mi się, że powinien być sprężyniak do poćwiczenia i sprawdzenia czy nas to kręci.

Link to post
Share on other sites

Bardzo fajna pozycja.

 

Tylko nie wiem czy akurat shot bedzie odpowiedni. Jak ktoś będzie mógł to jeszcze jakiś dobry pistolet do 100 zł mi podać (bo z tego co ja widze to ja raczej gówno bym kupił)

 

Na przykład te dwa.

http://www.taktyczny.com/asg,145,pistolet_m92_fs_spring_black.html

http://www.taktyczny.com/asg,144,pistolet_g_17_spring.html

 

Z góry dzięki.

Edited by McSpidit
Link to post
Share on other sites

Tak to działa. Ty nie wiesz, wiec ktoś, kto wie Ci odpowiedział. Więc, skoro Ty nie wiesz, a ten ktoś wie, to dobrze byłoby, gdybyś jego słów nie podważał. Bo inni ktosie nie będą chcieli pomagać.

 

Swoją drogą, zauważyłem nową modę u zielonych - proszą o radę, gdy jednak nie zgadza się ona z ich poronionym pomysłem - olewają odpowiadających i i tak robią po swojemu.

Link to post
Share on other sites

Tak jak napisał Lesio - nie bez powodu polecamy shotguny zamiast pistoletów. Jakiegokolwiek pistoletu sprężynowego byś nie polecił - i tak będzie miał gorsze osiągi od podanej wcześniej "pompki".

 

Jeśli koniecznie musi być to pistolet, to powinieneś zastanowić się nad repliką elektryczną, lub gazową. Tylko że elektryczne zaczynają się od około 180 złotych (CM.030). Gazowe zaczynają się od 80 złotych (Beretty STTI), ale konieczne jest jeszcze kupno gazu. Mają trochę zalet w stosunku do pompek, takich jak choćby półautomatyczny tryb ognia. Jednak mimo wszystko mają gorszy zasięg i celność od shotgunów, a więc ja bym na Twoim miejscu postawił na strzelbę.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Lesio nie musisz od razu mnie tak tu atakować napisałem, że bardziej by mi odpowiadał pistolet, a nie że tylko pistolet i nic innego.

 

Ta pompka ciekawa ale chyba narazie się wstrzymam bo ciśnenia nie ma, troche kaski się dozbiera i trochę lepszą pompkę kupi. :icon_biggrin:

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Znaczy ja na razie nie zamierzam wchodzić w elektryki/gazówki.Tak jak pisałem wcześniej na początek sprężyniak. Z tego co słyszałem to za 100-200 zł to shit, a nie dobrego elektryka kupię. Poczekamy zobaczymy i obadamy co na to brat aby pompkę mu kupić.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...