Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hydepark WLKP


Recommended Posts

nie będę googlował :icon_biggrin: Ale to nie brat Charliego Sheena a syn Martina :icon_question: i nie nosił czasem imię Emilio :icon_question: Pamiętam go z "Strzelając śmiechem" -z S. L. Jacksonem- grali Jack Colt i Wes Lugar :icon_mrgreen: świetna komedia :icon_exclaim:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Praca sezonowa:

 

Szukam chętnego do pracy w magazynie części zamiennych. Stawka 13 zł brutto. Umowa zlecenie do końca sierpnia. Miejsce pracy - Still Polska, Żerniki/Gądki, ul. Składowa 11. Godziny pracy 10:00 - 18:00 od poniedziałku do piątku. Dojazd i powrót we własnym zakresie. Chętnych zapraszam na priv.

Link to post
Share on other sites

nie będę googlował :icon_biggrin: Ale to nie brat Charliego Sheena a syn Martina :icon_question: i nie nosił czasem imię Emilio :icon_question: Pamiętam go z "Strzelając śmiechem" -z S. L. Jacksonem- grali Jack Colt i Wes Lugar :icon_mrgreen: świetna komedia :icon_exclaim:

 

Nope. To Charlie Sheen we własnej osobie. Tylko tym razem po prawdziwym nazwiskiem.

Link to post
Share on other sites

Nie obrażaj mojego P90! :icon_confused: Plastikowy giłbox to też normalny silnik!!

edit:

Zwłaszcza jak się zmodyfikuje zsypowy magazynek na ćwierćwsypowy słomką z mcdonalda. Komu by przeszkadzał zasięg 15m.

Edited by N0mad
Link to post
Share on other sites

Ja byłbym wstępnie chętny na strzelanie się w dni robocze w lipcu, ale nie mam jeszcze grafika z pracy, więc dokładnych dat nie podam. No i w grę wchodziłaby tylko magazynowa, wieczorem lub rano, żebym zdążył do/z roboty.

Ale chętny jestem, więc jeśli ktoś ma podobnie to byłoby nieźle. :icon_smile:

Edited by N0mad
Link to post
Share on other sites

Własnie wróciłem z jednego z urlopowych "kurortów". Z racji kiepskiej pogody powodzeniem cieszyły się stragany z chińszczyzną a tam oczywiście wszelkiego rodzaju "pistolety na kulki" z obowiązkowym celownikiem laserowym. Kulki mi latały nad głową z taką intensywnością że czułem się jak na sobotniej jebance nie mówiąc o tym że parę razy byłem oślepiony laserem ... Najbardziej mnie wkurzało że jakakolwiek próba zwrócenia uwagi rodzicom prawie zawsze kończyła się odpowiedzią rodzica w stylu "jak ci przeszkadza że dzieci się bawią to się wyprowadź do buszu palancie..." Tylko że jak jeden drugiemu uszkodzi wzrok albo wybije zęba to będą dramatyczne apele o pomoc i bezstronne dziennikarskie śledztwo kto dopuścił do obrotu takie niebezpieczne zabawki bez atestu.. :icon_cry:

Link to post
Share on other sites

Czuję twój ból. Ale czy ktokolwiek z nas chciałby pozbawić dzieci beztroskich uciech młodości i mocy 100fps-ów? Ja bym się nie przejmował, tylko smucił że jestem zbyt stary żeby się dołączyć :icon_razz: Przecież taka kioskowo laserowa sprężynka nawet kartonika od chusteczek nie przebije na wylot bez wywalenia 50 kulek. Oczywiście, oko nie odrasta, ale w takim przypadku jest miliard głupszych i niebezpieczniejszych rzeczy które dzieciaki mogą wymyślić w czasie deszczu. A wybić zęba to prędzej o krawężnik można... no chyba że mieli Silver Shotguny :icon_razz:

 

EDIT: Eh, aż muszę przytoczyć swoją historię z wakacji (zanim jeszcze wkręciłem się w airsoft).

 

Przed jakimś bunkrem kupiłem sobie "taktyczną hicapę", ubrałem czarny dres, i poszedłem w góry ignorując wszelkie szlaki. Jak fajnie było przedzierać się na szczyt, unikając kontaktu z wrogiem (sarnami i jeleniami). Niestety, w pewnym momencie drogę przegrodziły mi zmasowane siły przeciwnika. Zrobiło się niebezpiecznie, a ich generał zaczął w moją stronę groźnie drzeć ziemię kopytem. Nie miałem wyboru; włączyłem uberlaserowy dodatek na mojej tactical hicapie i mignąłem po oczach złemu dowódcy. Ten, w odruchu poniżenia i porażki, odwrócił się i razem ze swoim oddziałem zrejterował w siną dal.

Od teraz mogłem bez przeszkód infiltrować górne partie góry. Misja przedłużała się; nadszedł zmrok. Droga z powrotem do bazy nagle zdała się niezwykle utrudniona. Mozolnie posuwałem się w dół stoku, cudem unikając złamań, skręceń i bolesnej śmierci. Jednak świadomość celu jakoś utrzymywała mnie w ruchu. Aż tu nagle mego ducha rozpaliła nadzieja; ujrzałem przed sobą drogę, która poprowadzi mnie do samej bazy! Zacząłem biec. W momencie kiedy dopadłem do drogi, z krzaków, z pełnym zaskoczeniem i impetem, z odległości nie większej niż kilka metrów, wypadł na mnie nagle oddział nieprzyjaciela (tak, saren). Uciekli jednak na widok niezmordowanego bohatera, poznaczonego bliznami swego przeznaczenia. I tak, drogą którą obrałem, dotarłem do bazy i kolejna misja zakończyła się sukcesem.

 

Ok, mam nadzieję że mi wybaczycie ten wybuch wspomnień i ćwierćliterackich wypocin.

Edited by N0mad
Link to post
Share on other sites

@FLC: Z moich obserwacji wynika, że wielu Polaków nie dorosło do wypuszczenia z krytej strzechą kurnej chaty, a co dopiero do posiadania dzieci. Wynika to z dwóch czynników:

 

- Ludzie nie rozumieją ciągu przyczynowo-skutkowego pomiędzy swoimi debilnymi decyzjami wczoraj, a przesranym położeniem dzisiaj.

- Ludzie uważają, że wszystkie nieszczęścia Wszechświata cudownie ich ominą, skupiając się na sąsiadach.

 

Oczywiście nie wszyscy ludzie, ale zatrważająco wielu wykazuje zdolność przewidywania konsekwencji swoich czynów na poziomie nierozgarniętego przedszkolaka.

 

I dlatego od dawna trzymam się z daleka od kurortów wszelkiej maści. A poza tym wkurza mnie ta cała polska prowizorka nadmorska.

Link to post
Share on other sites

Sprzedawca gwarantuje skuteczność na dystansie 450m - laserem podświetlasz cel, GPS pobiera dane o położeniu celu i warunkach, komputer wylicza poprawkę i viola. W czołgach coś takiego działa od lat. Kwestia miniaturyzacji ...

W letniej promocji dodają iPada :hahaha:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...