Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

wilq1979

Użytkownik
 • Content Count

  311
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Poszukaj wosku do skóry bądź też skórzanych rękawiczek.
 2. Zaskoczę Cię, też masz niemiły zapach, bo jesteś chemiczny. Dziwisz się? @Kamirusan - a damskie rowerowe rozważaliście? Może być ciężko z kolorami, jednakże warto spróbować.
 3. I za magazynki trzymają co niektórzy.
 4. Bardzo dobry. Miejsce po pustym zębie wypełnisz (płacąc za to sporo z własnej kieszeni) a po oku nie. Maskę metalową można dowolnie giąć kombinerkami itd by nie uwierała, nie haczyła o okulary, nie cisnęła krawędziami w twarz itd. Można ją zintegrować z bowmanem (zestaw słuchawkowy) i bardzo przydaje się w lesie w nocy. No i maskuje bladość twarzy - jeżeli jest zielona.
 5. Żółte szkła moim zdaniem są tylko dobre w szare dni, w dzień bo poprawiają kontrastowość. Nie lubię również w żółtych szkłach jeździć na rowerze, ponieważ "spłycają" cienie. Do ASG stosuję tylko szkła przezroczyste.
 6. Lepiej ze służbami współpracować. Z zasady doceniają, że są poinformowani i nie muszą się "spinać" by sprawdzać co się dzieje. My wynajęliśmy nawet firmę do ochrony aut, bo wcześniej były przypadki włamań do aut.
 7. Z gogli zrezygnowałem dawno temu i przeszedłem na ESS z oprawkami. Lepiej widać i mam mniejsze problemy z parowaniem.
 8. Bolle X500 też nie parowały po przeróbkach. Miały podwójną szybę z warstwą izolacyjną pomiędzy nimi. Ich wadą było ograniczenie pola widzenia.
 9. Jak KWA to z metalu. Body polimerowe pęka.
 10. I nawet są smaczne jak na tego typu posiłki.
 11. Bolle x500 z podwójną szybką. Szyba nie paruje, grałem w ich przez 2 lata. A ich zamiennik to chyba ten: http://gunfire.pl/product-pol-1152193197-Bolle-Chronosoft-goggles.html post nr: 666 :icon_mrgreen:
 12. Dodałbym szybkie bieganie z repliką trzymana oburącz. Z jedną ręką jest sprawniej.
 13. Dziękuję za odpowiedź. Czyżbym spowodował, że RF-10 będzie używane?
 14. Ja niestety na edycję Charlie nie załapię się a w związku z tym ma pytanie - czy będą wykorzystywane RF-10? Jeżeli tak, to czy po "zginięciu" radiooperatora inny gracz może przejąć jego funkcję wraz z radiem? Pytam się, bo muszę wiedzieć, ilu potencjalnych radiooperatorów mam przeszkolić.
×
×
 • Create New...