Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

wilq1979

Użytkownik
 • Content Count

  311
 • Joined

 • Last visited

 1. Poszukaj wosku do skóry bądź też skórzanych rękawiczek.
 2. Zaskoczę Cię, też masz niemiły zapach, bo jesteś chemiczny. Dziwisz się? @Kamirusan - a damskie rowerowe rozważaliście? Może być ciężko z kolorami, jednakże warto spróbować.
 3. I za magazynki trzymają co niektórzy.
 4. Bardzo dobry. Miejsce po pustym zębie wypełnisz (płacąc za to sporo z własnej kieszeni) a po oku nie. Maskę metalową można dowolnie giąć kombinerkami itd by nie uwierała, nie haczyła o okulary, nie cisnęła krawędziami w twarz itd. Można ją zintegrować z bowmanem (zestaw słuchawkowy) i bardzo przydaje się w lesie w nocy. No i maskuje bladość twarzy - jeżeli jest zielona.
 5. Żółte szkła moim zdaniem są tylko dobre w szare dni, w dzień bo poprawiają kontrastowość. Nie lubię również w żółtych szkłach jeździć na rowerze, ponieważ "spłycają" cienie. Do ASG stosuję tylko szkła przezroczyste.
 6. Lepiej ze służbami współpracować. Z zasady doceniają, że są poinformowani i nie muszą się "spinać" by sprawdzać co się dzieje. My wynajęliśmy nawet firmę do ochrony aut, bo wcześniej były przypadki włamań do aut.
 7. Z gogli zrezygnowałem dawno temu i przeszedłem na ESS z oprawkami. Lepiej widać i mam mniejsze problemy z parowaniem.
 8. Bolle X500 też nie parowały po przeróbkach. Miały podwójną szybę z warstwą izolacyjną pomiędzy nimi. Ich wadą było ograniczenie pola widzenia.
 9. Jak KWA to z metalu. Body polimerowe pęka.
 10. I nawet są smaczne jak na tego typu posiłki.
 11. Bolle x500 z podwójną szybką. Szyba nie paruje, grałem w ich przez 2 lata. A ich zamiennik to chyba ten: http://gunfire.pl/product-pol-1152193197-Bolle-Chronosoft-goggles.html post nr: 666 :icon_mrgreen:
 12. Dodałbym szybkie bieganie z repliką trzymana oburącz. Z jedną ręką jest sprawniej.
 13. Dziękuję za odpowiedź. Czyżbym spowodował, że RF-10 będzie używane?
 14. Ja niestety na edycję Charlie nie załapię się a w związku z tym ma pytanie - czy będą wykorzystywane RF-10? Jeżeli tak, to czy po "zginięciu" radiooperatora inny gracz może przejąć jego funkcję wraz z radiem? Pytam się, bo muszę wiedzieć, ilu potencjalnych radiooperatorów mam przeszkolić.
×
×
 • Create New...