Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hydepark WLKP


Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tej kojarzycie takiego rapera Bonus BGC?

To nie jest przypadkiem Moulder (czy jak on się pisał) z Poznania?

 

Wiek by się nie zgadzał, ale z tym bajkopisarzem to i tak nigdy nic nie wiadomo.

Z papy podobni.

 

kolego, czyżbyś oglądał materiał bonusowy z warsawShore, gdzie BGC zaprasza Trybsona do walki? ;-)

Link to post
Share on other sites
Tej kojarzycie takiego rapera Bonus BGC?

To nie jest przypadkiem Moulder (czy jak on się pisał) z Poznania?

 

Wiek by się nie zgadzał, ale z tym bajkopisarzem to i tak nigdy nic nie wiadomo.

Z papy podobni.

 

Sprawdziłem. To na 100% nie on. Po internetach krąży fama, że kto jak kto, ale Mulder powinien trzymać się z dala od świecznika.

Link to post
Share on other sites

@karolkonar: aż wstyd się przyznać, ale ostatnio w pracy sobie puszczałem wszystko co jest z nim. Wszystkie odcinki pakol.tv itd. Zaczęło się od rewelacyjnego wywiadu dla mymma.pl i dalej już poszło jakoś samo :icon_biggrin:

 

@Wacol: ale podobny jest, co nie? :icon_smile: A co do świecznika itd. to pewnie city legends.

Edited by eliasz
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

@Michu

 

Denerwujesz się, bo nikt nie odpowiada na Twoje posty?

 

Jakie posty??

 

A co do bajzlu, 117 stronicowy hydepark, połowa podpiętych tematów jest zbędna, znalezienie infa o strzelankach wymaga dluzszego zastanowienia (wydzielcie jakis katalog), tematy z 2012 roku. Itp

Link to post
Share on other sites
117 stronicowy hydepark

 

A konkretnie w czym to przeszkadza?

 

połowa podpiętych tematów jest zbędna

 

Które podpięte tematy są twoim zdaniem zbędne? Ja naliczyłem może 4, które można byłoby odkleić, ewentualnie przenieść do archiwum. To trochę mniej niż połowa.

 

znalezienie infa o strzelankach wymaga dluzszego zastanowienia (wydzielcie jakis katalog)

 

Wydzielać podforum dla informacji o 3-4 nadchodzących strzelaniach? Takie tematy, jako najbardziej "gorące" wiszą zazwyczaj u góry strony. Zdaję sobie sprawę, że przyklejone zlewają się z resztą forum (bo zapewne o to ci chodzi), ale to wina silnika forum. W przygotowaniu jest już nowa wersja portalu, w której problem braku czytelności powinien zniknąć.

 

tematy z 2012 roku

 

No i co? Jeżeli się nie zdezaktualizowały, to co w nich złego? Wywalę temat o podziemiach fortu Ia, bo "jest z 2012" i za pół roku ktoś inny założy temat, w którym zacznie pytać o podziemia fortu Ia.

 

Itp

 

tzn.?

 

Moim zdaniem forum to nie tylko informacje na temat najbliższych strzelań. To raczej baza danych z wiedzą i doświadczeniem gromadzonym przez lata. Teraz jako odpowiedź na sporą liczbę potencjalnych pytań wystarczy podlinkować konkretny temat, gdzie sprawa była omawiana. Na ile jesteś w stanie ocenić, ilu osobom pomogły te tematy starsze niż rok? Ilu powtarzających się kwestii i pytań przez to uniknięto? Zgadzam się - liczbę przyklejonych można po raz kolejny zniwelować, bo niektóre się nie sprawdziły. Co do reszty, to cóż, potrzebujesz trochę konkretniejszych argumentów niż "bo mi się nie podoba", żeby przekonać mnie do zmiany stanowiska.

Link to post
Share on other sites

Fakt, że ilość podwieszonych tematów bije się o rekord świata internetów.. :icon_smile: zwłaszcza, że wszystkie inne tematy są szybko kasowane, i nie trzeba przekopywać się przez ileś stron wstecz by zobaczyć reszte wątków

 

po cholerę eksponować wielkopolskie teamy, salę niesławy, powitalnie???, hydepark, i kilka innych... podwieszone powinny być 2 max 3 tematy, żeby forum było czytelne

Edited by DariuszM
Link to post
Share on other sites

No i to jest konkret, o którym możemy rozmawiać. Sam myślałem ostatnio o odklejeniu wielkopolskich teamów, nowej miejscówki, informacji o chemicznej (i tak nic się nie dzieje w temacie od pół roku) i pomiaru fps na strzelaniach. Po przemyśleniu dorzuciłbym jeszcze tam "co, gdzie i za ile", a także temat o zdjęciach. Zajmę się tym najprawdopodobniej w weekend.

 

...

 

No dobra, niech wyjdzie, że ta połowa tematów jest tam co najwyżej tak sobie potrzebna.

Link to post
Share on other sites

Pomiar fps wywal Wacol śmiało, bo o ile swoją ofertę chronowania przedstawiły tam 3 osoby, to (nie wiem jak z resztą) mnie osobiście od tego czasu nikt nie poprosił o wyjęcie chrono i pomiar. Ale jak już wyjmę żeby coś samemu sprawdzić, to zaraz się kolejka zbiera :zastanawia:

 

Podsumowując: W moim odczuciu temat nie speałnia swojej funkcji

 

Najlepiej byłoby to zebrać w jeden temat "zasady czy regulamin poznańskich strzelanek" i tam dać info o fps, miejscach, personach non grata, dojazdach, zgodach nieletnich itd itp

 

Skoro już o tym mowa, to info o fps powinno tez zawierać przypomnienie historycznego już wydarzenia jakim była ogólnośrodowiskowa ankieta o limitach fps. A z racji, że dotychczas nie dokonano niczego innego w tej kwestii, to dla mnie wynik tamtej ankiety jest wciąż wiążący, o czym niewielu zapewne pamięta (lub pamiętać nie chce), a wielu w ogóle nie słyszało.

 

PS

Wiem że mój post wiąże się z ryzykiem wywołania kolejnej debaty fps'owej, ale po coś k***a wtedy głosowaliśmy, nie?

Edited by GROMPL
Link to post
Share on other sites

Temat FPSów już był wałkowany raz , dwa, trzy... może i sto... sam nie wiem.

Był też kiedyś i taki temat: http://forum.wmasg.pl/topic/128441-opinia-graczy-z-poznania-i-okolic-na-temat-bezpieczenstwa-na-strzelankach/

 

Jednakże, wszyscy mają to w pompie i siłą rzeczy nic się nie wydarzy... bo po co, skoro jest ok. Prawda?

 

Ja na "ankiecie" goszczę może 2-3 razy w roku, więc teoretycznie temat według ogólnej myśli "ludu airsoftowego" winiem mi wisieć i powiewać, ale jakoś tak nie jest.

 

Wracając do forum, może zamiast spisu ekip asg w WLKP, gdzie każdy dodaje kolejny post zrobić jedną listę aktywnych i ogólnodostępnych for w regionie jak np. w Dolnośląskim istnieje

SPIS Dolnośląskich for airsoftowych

 

 

Pozdr,

 

Bosman

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...