Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hydepark WLKP


Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

mcowiec trollowaniem pokazujesz ile masz lat?

Mój nick należy pisać: McOwiec lub Mc'Owiec, pianie go z małej litery uważam za bark szacunku z Twojej strony.

P.S. Pozatym początek zdania należy pisać z WIELKIEJ litery, a zdanie kończymy znakiem:., kropka.

Link to post
Share on other sites

kurcz się tam nie wiem jak włamał

 

Właśnie sam dałeś przykład pomówienia oskarżając qurcza o hakowanie, nie mając na to dowodów a jedynie przypuszczenia.

 

A najśmieszniejsze jest to, że nie potraficie skonfigórować własnego forum.

 

Błazenada.

 

Dajesz dalej kolego, bo się ciekawie rozkręcasz.

Link to post
Share on other sites

Ale czego dowodzi ten cytat ?

 

Jak dla mnie nie tego, że ktoś hakuje, tylko tego, że nie potgraficie zabezpieczyć forum.

 

I uwierz mi, że żadne przestępstwo nie zostało popełnione, bo głupota administratora to nie przestępstwo.

 

Zastanawiam się, czy są w PSA ludzie, którzy wstydzą się za swoich reprezentantów. ja bym się wstydził.

Edited by mars_
Link to post
Share on other sites

jeżeli kogoś to uraziło to znaczy że jest trollem. dla każdego innego to nawet fajna nutka.

Fajna? Fałszywa! :hahaha:

Co w tym "fajnego i melodyjnego:, jak nie umie się pisać poprawnie po polsku.

 

Co takiego zrobiłem? Wybacz Baggie, ale umieściłem na tym forum wypowiedzi, które są jawnie dostępne wszystkim osobom korzystającym z Internetu. I co za pomówienia? 100% autentyk

@qurcz, daj ,jak możesz, link dla niedowiarków.

Link to post
Share on other sites

qurcz cała prawda jest taka że wyciąłeś coś z prywatnego forum a nie z jawnie dostępnego. ja się nie zajmuje forum ale wiem że mamy zabezpieczenia i moderatora który się tym zajmuje, a Ty nawet nie masz konta na naszym forum... osoba nieupoważniona do forum prywatnego ma dostęp tylko do 5 działów, czyli forum otwartego, a Ty wyciąłeś coś z forum zamkniętego.

 

więcej tłumaczyć nie będę to to dziecinnie proste do zrozumienia. jeżeli coś jest na hasło to jest to prywatne, jeżeli ktoś nie ma konta, albo jest z frendly team czy wmazg i też nie ma dostępy do forum prywatnego a jednak dostał się do niego to swiadczy o tym że osoba ta po prostu schakowała to forum.

Link to post
Share on other sites

Idź do prokuratury, złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.

 

Mało się jeszcze ośmieszyłeś, więc śmiało nie czekaj aż sprawa się przedawni, lub qurcz skasuje wszystkie ślady :D

 

Może macie kreta i qurczowi przesłał to co macie na forum ?

Myślałeś o tym ?

Edited by mars_
Link to post
Share on other sites

Co takiego zrobiłem? Wybacz Baggie, ale umieściłem na tym forum wypowiedzi, które są jawnie dostępne wszystkim osobom korzystającym z Internetu. I co za pomówienia? 100% autentyk

 

Te wypowiedzi są w części forum dostępnej tylko dla członków P.S.A.

jesli mozesz opisz jak to zrobiles ?

Link to post
Share on other sites

Zniesławienie poprzez ujawnienie prywatnej konwersacji

Zniesławienie:

Zniesławienie, pomówienie, obmówienie, oszczerstwo – występek polegający na pomówieniu innej osoby, grupy osób, instytucji, osoby prawnej lub jednostki organizacyjnej nie mającej osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności.

jeszcze masz jakieś pytanie co do tego przestępstwa?

wjebać się na prywatne forum na prywatne rozwowy? pfu.. gratuluje

Yyyy.. Ta formułka. Jak się ma ta definicja która przytoczyłeś do słów Mareckiego (Twojego kolegi ze stowarzyszenia, jak mniemam). Czy to nie jest zniesławienie? Pomówienie?Obmówienie? Oszczerstwo? Czyli Kaliemu kraść krowy - źle. Kali kraść krowy - dobrze! Schizofrenia??? Przepraszam, jeżeli w poprzedniejwypowiedzi było to zbyt dla was zakamuflowane:

 

SYNDROM Kaczyńskiego- Macierewicza

 

Wszyscy qrwa źli, jedyne co dobre to to co Pan Prezes i my mówimy!!!

Edyta.Zrobiłem dodatkowe akapity, aby było bardziej widoczne

Edited by Ivo_Meleskevic
Link to post
Share on other sites

"Idź do prokuratury, złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa." - sam się ośmieszasz bo przyznajesz mi racje że jest to przestępstwo.. żal..

 

"Boicie się prawdy

Tak działają wszystkie reżimy! " - żal.. każde forum ma "strefę prywatną"... dzięki takim osobom jak wy wielkopolskie społeczeństwo ASG jest jakie jest... trolle trolle idą trolle....

Link to post
Share on other sites

heh, co do pierwszej części, to mogłeś nie skumać, ale to ironia była. następnym razem postaram się pisać wyraźniej.

 

Aha, to jednak my jesteśmy źli, bo przecież PSA zostało skrzywdzone i w ogóle kolega nie widzi, że coś tam śmierdzi.

Oczywiście, że dzięki nam środowisko jest takie jakie jest, bo to logiczne, że środowisko jest takie jak ludzie którzy je tworzą, taka samo jak PSA jest takie jak ludzie którzy je tworzą.

 

To proste jak drut, czyż nie ?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...