Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ivo_Meleskevic

Użytkownik
 • Content Count

  180
 • Joined

 • Last visited

 1. Plr-16 Socom Gear
 2. Witam serdecznie. Ktoś walczył może z brakiem kompatybilności korpusów Prime z magami GHK v.2? Zastanawiam się, czy jest to do obejścia, czy kupować nowy zestaw magów.
 3. do TM'a podejdzie, tylko nie wiem jak z jakością
 4. Chyba nie podpasuje. To do WA (Western Arms) a Ty chcesz WE (Wei Tech). Jedna literka, a całkiem inny standard z tego co się orientuję :)
 5. Jasiek. Mi osobiście takie coś się stało w momencie pęknięcia oringa.
 6. dzięki Szmerglu. nie doczytałem za pierwszym razem :)
 7. Fabson93 podziękował za pomoc. Na razie udało się (nie wiem jakim cudem :) ) złożyć tak, że chodzi jak powinno. O ile skróciłeś firing pin? bo jezeli jest taka możliwość, to wole swoje magi pozostawić nienaruszone ze względu na planowany zakup repliki ghk. Macie może jakiś sprawdzony przepis na HU, bo to mi jeszcze przeszkadza stworzeniu repliki doskonałej :)
 8. Szmerglu :) z utesknieniem czekam na poradnik :) Ale mam też inny problem. zacina się rączka z suwadłem przy przeładowaniu. Przeładuję i muszę ją wepchnąć spowrotem. Może ktoś mni uwiadomi co jest źle? Suwadło Ratecha, rączka przeadowania Stock i PTW
 9. instrukcja użytkowania: http://www.taiwangun.com/img/sizings/Instrukcja_obslugi_TWM4_A1_2014_03_08.pdf patent z "taktycznym" ołówkiem przy wyciąganiu lufy działa :)
 10. SAiMOn1983 podziękował. na razie działa, ale lepiej kupić zapas :)
 11. no i spierdoliwszy :( przyciełem jeden kabelek z tej kolorowej wiązki :( można takowy dostać? W sensie kupić :)
 12. Witam. Problemik mały mam z prowadnicą kolby. ktoś ma pomysł jak ją wykręcić, aby nie sćiąć okablowania? Chińskie małe silne rączki wkręciły ta prowadnicę pod kątem. musiał mieć skurczybyk dużo pary w łapach. Pomoże ktoś? Czy mam odsyłać na gwarancję?
 13. W SWDS jest lejek, więc to nie to. Kulka leci prosto, po czym skręca w prawo i do góry.
 14. chyba znalazłem winnego Popychacz dystansera. powierzchnia do której dolega dystanser jest jakby z 2 połówek. Jedna była wyżej. Przypadek, że zawsze wkładałem tak samo. Właśnie iglak poszedł w ruch i zobaczymy jutro będę kombinował dalej no niestety. 3 lufy, 4 gumki i 5 dystanserów i dupa blada. na każdej skręca w prawo. Brak mi już pomysłów.
×
×
 • Create New...