Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Maska i karabin- co sądzicie?


Recommended Posts

mam zamiar zacząć swoją przygodę z ASG. Na początek chciałek kupić karabin CYMY cm.028 i tą maskę: www.taniemilitaria.pl/sklep/product_info.php?cPath=79_81&products_id=913

 

co sądzicie o karabinie i masce? I jeszce jedno: czy ktoś wie może czy pod tą maskę zmieszcą mi się okulary korekcyjne?

Z góry dzięki, malens.

Link to post
Share on other sites

Cyma 0.28 ma bardzo dobrą opinię na forum. Jest bardzo polecana właśnie dla tych co chcą rozpocząć zabawę w ASG. Jeśli chodzi o maskę to lepiej zapoluj na markowe ESS'y, jest na allegro sporo aukcji, bardzo polecanym sprzedawcą jest zielonapantera.

Link to post
Share on other sites

Ta jeszcze z 3 takie same tematy zrób

Facek i co ulżyło ci? Dowartościowałeś się? Logiczne jest, że nikt specjalnie nie dubluje tematów, ale widać przerasta to twój poziom abstrakcyjnego myślenia. Poza tym od takich rzeczy są modzi.

 

Jeżeli chodzi o Cymę, to potwierdzam bardzo często polecana.

 

Co do maski to sam kiedyś kombinowałem i moje odczucia są takie, że dość ogranicza widoczność i poruszanie głową.

Mi to przeszkadzało bo dość często się czołgam czy kładę na ziemi. Możliwe, że inni mają inne odczucia. Interesująco jednak wygląda sprawa z wiatraczkiem tylko, że często dość głośno chodzą i używa się raczej doraźnie, niemniej przydatny patent gdy zaparuje szybka.

Link to post
Share on other sites

Malens za 129 złotych kupisz porządnego siatkowego BATa i jeszcze ci starczy na konktetne gogle ESSa. A produkty goglopodobne produkcji Chińskiej zostawiłbym w spokoju (mimo że kolega Blacha na filmiku stara się jak może pokazać że są to rzeczy wytrzymałe).

Link to post
Share on other sites

Nie mam jakoś przekonania do masek. Generalnie tak jak Mike pisał ogranicza widoczność a do tego problem z prawidłowym celowaniem. Ja preferuję i proponuję gogle.

Ewentualnie za 25 złoty maskę na ząbki. Pewno już znikneły ale były takowe na taiwangunie. Do wyboru czarna i desert. Mam używam polecam.

Coprawda trochę gorąco ale zęby naprawdę bezpieczne a dodatkowo pomaga przełamać stresik i lepiej walczyc ;)

Link to post
Share on other sites

ok, dzięki za opinie - zrobię tak jak kilkoro z was proponowało: kupię osobno maskę i gogle. Co do gogli: zielonapantera z tego co widzę obecnie nie ma żadnych gogli wystawionych, czy moglibyście polecić jakieś konkretne aukcje/użytkowników albo jakiś sklep który sprzedaje dobre gogle? A co do maski, na taiwanie znalazłem dwie: i . Którą z nich warto kupić, a jeśli żadną to czy może macie coś lepszego do zaproponowania?

 

Z góry dzięki.

Link to post
Share on other sites

Jeśli Ci się nie śpieszy to dobrze by było poczekać, aż zielonapantera będzie miał ESS. Albo po prostu poszukaj w komisie asg.pl czasami można trafić na dobre google za całkiem niską kase. Tylko nie bierz żadnych chińczyków na prawdę nie warto rozlecą się po tygodniu użytkowania, lbo po prostu stracisz oczy.

 

Spróbuj napisać do "Zielonapantera" i zapytaj kiedy będzie dostawa ESS'ów.

Link to post
Share on other sites

Malens zmień sklep Tanie Militaria mają złe opinie o których możesz poczytać na naszym forum,wejdź na taiwanguna i tam kup replikę.

A policzyłeś sobie do tego koszt ładowarki mikroprocesorowej Malens ?

Edited by hokager
Link to post
Share on other sites

Co do repliki: zdecydowanie będę kupował cm.028 z taiwana, do skompletowania została mi jeszcze właśnie maska i gogle

 

EDIT: okazało się że szukałem nie tam gdzie trzeba... znalazłem takie gogle ESS: gogle. Będą dobre czy powinienem szukać dalej? Jeśli są dobre to zostaje mi znalezienie maski

 

EDIT2: Nie, nie myślałem o ładowarce mikroprocesorowej. Czym się różni od zwykłej?

Edited by malens
Link to post
Share on other sites

Malens za 129 złotych kupisz porządnego siatkowego BATa i jeszcze ci starczy na konktetne gogle ESSa. A produkty goglopodobne produkcji Chińskiej zostawiłbym w spokoju (mimo że kolega Blacha na filmiku stara się jak może pokazać że są to rzeczy wytrzymałe).

 

to już nie te czasy ^^ Za 129 zł to można kupić oryginalnego Stalkera Brass Guarda, a chińskie Baty na Taiwanie po 6 dyszek są -> http://www.taiwangun.com/wyposazenie_taktyczne_helmy_ochrona/duza_stalowa_maska_ochronna-olive_acm-2648.html :)

Link to post
Share on other sites

to już nie te czasy ^^ Za 129 zł to można kupić oryginalnego Stalkera Brass Guarda, a chińskie Baty na Taiwanie po 6 dyszek są -> http://www.taiwangun.com/wyposazenie_taktyczne_helmy_ochrona/duza_stalowa_maska_ochronna-olive_acm-2648.html :)

 

 

No może się nie wyraziłem dość czytelnie dla Lesia. ;p Moja wina ;p

Za 129 złotych kupisz i to i to i w zasadzie na paczkę kulek zostanie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...