Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

niby snajperka


Recommended Posts

Działa ci ta eMka twoja, to se zostaw, przynajmniej na 1-3 miesiące, przez ten czas wciągnij się w ASG, zobacz jak to działa, bo podejrzewam, że jak każdy w grach komputerowych biegałeś ze snajperką i ściągałeś wrogów z daleka, w ASG to inaczej wygląda, na snajperce będziesz miał z 10m. więcej zasięgu, (nie mówi o potworach typu 700fps czy sprzęcie za 10tys), normalna snajperka taka do 3 tysięcy może mieć max 10m. więcej zasięgu niż M4 do 3tys. Mówie tak, bo sam jak zobaczyłem ASG to od razu "że chce mieć snajperke i zabijać wszystkich z niewiadomo jakiej odległości". Jeśli masz z 50m zasięgu skutecznego w tej emce to se pobiegaj z nią. Potem ją sprzedasz albo rozwalisz i dokonasz prawidłowego wyboru przy zakupie następnej repliki. Ewentualnie gumkę zmień - nie wiem jaką masz.

Link to post
Share on other sites

Ale czemu kupowałeś M4 a nie M16 jak chciałeś snajperę...

Jak mówisz że już trochę siedzisz w ASG to powinieneś wiedzieć co i jak a nie się pytać...

I tu wracamy do początku... Jak się nie znasz to biegaj z tą swoją emeczką aż będziesz miał kase na lepszy sprzęt (lub jak Ci się ona rozwali) i sobie kup M16 KWA, G&G, ICS (jak nie chcesz szyn RIS to kupisz już za niewiele ponad 1tys, z RISami to okolo 1,5tys). Potem pobiegasz trochę z tym i jak uzbierasz więcej kasy to odsyłasz do serwisu i mówisz że chcesz coś lepszego (precke promka, tuning do m150, gumkę (zależy z jakiej firmy kupisz)...). A na koniec jakieś bajery jak dodatkowe magi, batka druga czy co tam chcesz, latarka, laser, bipod, rączka, tłumik...

Link to post
Share on other sites
Ale czemu kupowałeś M4 a nie M16 jak chciałeś snajperę...

na początku nie wiedziałem że będę chciał być snajperem.... a co do tego cytatu to m16 jakos dla mnie są za długie....

a jak bym wstawiał precke to bym kupił tą od m16 a reszte zasłonił

 

batke mam firefoxa 1500 9.6 a ładowarke mikroprocesorową z taiwana

Link to post
Share on other sites

Nie zrozumiałem tego, M16 jest za długie, ale chcesz być snajperem, ale kupisz sobie M4 i wsadzisz preckę od M16 (509mm) i koniec lufy zasłonisz tłumikiem??

1. Co to za snajper dla którego broń o długości 1 metra jest za długa (ja mam SWD - 1,2 metra)

2. jak kupisz M4 z precką 509mm to musisz tłumik żeby zasłonił całą preckę (nie może ci wystawać ani 1mm, bo w transporcie może się lekko obić, odgiąć czy jakoś uszczerbić - co spowoduje że precka przestanie być precką - czyli będziesz miał broń około 800mm + tłumik 200mm aby zasłonić lufę - nie radzę ściągać do transportu - czyli masz na stałe ponad 1000mm - długość ta sama, albo wyjdzie Ci nawet dłuższa, a na dodatek masz tłumik gruby i więcej ważący niż lufa od M16.

3. Jak już opisałem może się uszkodzić precka podczas gdy masz za krótki tłumik - myślę że czegoś takiego nie zrobisz, ale istnieje możliwość uszkodzenia podczas ściągania czy zakładania tłumika. W M16 masz lepszą ochronę precki. Zrobienie samemu tłumika lub czegoś co ma chronić preckę za 280zł (cena promka 509) to lekka przesada - to nie jest lufa stokowa 6.08mm że możesz sobie transportować bez tłumika chroniącego lufę czy jakiś tłumik na taśmę izolacyjną.

4. Jak będziesz zmieniał broń na jakąś inna + jakaś mocna sprężyna to batkę bym proponował lipo lub 9,6 z większą pojemnością, bo 1500mAh będzie szybko padała przy mocnej sprężynie.

 

Jak nie masz około 1,2tys na zakup porządnej repliki to pobiegaj z tym M4 i zbieraj kasę - może jakąś pracę poszukaj na weekend - coś po robinie, wiosce, czy jak mieszkasz w mieście to tesco czy inne sklepy potrzebują młodzieży do liczenia soczków czy batoników^^

Link to post
Share on other sites
Jak nie masz około 1,2tys na zakup porządnej repliki to pobiegaj z tym M4 i zbieraj kasę - może jakąś pracę poszukaj na weekend - coś po robinie, wiosce, czy jak mieszkasz w mieście to tesco czy inne sklepy potrzebują młodzieży do liczenia soczków czy batoników^^

 

HA, HA, HA BAAAAAAAAAAAAAAAAAARDZO ŚMIESZNE a co do m16 dla mnie dziwie wygląda przez ten frontgrip ale o moje zdanie ogólnie długie snajpy są ok

Link to post
Share on other sites

HA, HA, HA BAAAAAAAAAAAAAAAAAARDZO ŚMIESZNE a co do m16 dla mnie dziwie wygląda przez ten frontgrip ale o moje zdanie ogólnie długie snajpy są ok

 

To chyba nie miało być śmieszne. Kolega stwierdził po prostu fakt o możliwościach pracy.

 

Co do tematu to trudno coś dodać... a raczej trudno dodać coś sensownego. Szczerze, to zastanawiam się czemu to to jeszcze istnieje.

 

 

P.S.

Nie mam w zwyczaju tego typu komentarzy, ale śledzę ten temat od początku i już nie mogę wytrzymać. Junior98 skup się trochę jak piszesz na forum. Duże litery, interpunkcję i ogólny ład wypowiedzi sprawdzić możesz w max 30 sec zanim klikniesz "Dodaj odpowiedź".

Sposób pisania na forum świadczy o stosunku danej osoby do innych forumowiczów.

Nie, nie piszę tego żeby się dowartościować, albo zabawić cudzym kosztem. Potraktuj to jako przyjacielską radę na przyszłość. ;)

Link to post
Share on other sites

To chyba nie miało być śmieszne. Kolega stwierdził po prostu fakt o możliwościach pracy.

 

Co do tematu to trudno coś dodać... a raczej trudno dodać coś sensownego. Szczerze, to zastanawiam się czemu to to jeszcze istnieje.

 

Widocznie w tych czasach mało który 12latek wie, że pieniądze dostaje się ZA PRACĘ, a nie od rodziców.

 

 

Sposób pisania na forum świadczy o stosunku danej osoby do innych forumowiczów.

 

I o ilorazie inteligencji piszącego, który tak formą, jak i treścią pokazuje, że w testach IQ przegrałby z moim kubkiem.

Link to post
Share on other sites

A czy tak trudno sobie uświadomić, że albo kupujesz pseudo snajperke za 300 pln i strzelasz w ogródku probując coś trafić, albo kupujesz baze za 500-1000 pln i do tego tuning do tej bazy za 1500-2000 pln (przy czym do każdej repliki przychodzą inne części, czy to czterotakt, czy aeg) i możesz się cieszyć celnością i zasięgiem. Proste?

Link to post
Share on other sites

Skoro ciągle tak wszyscy piszą o tych drogich replikach, to zróbcie temat, gdzie będzie można zobaczyć za ile da się "NAJTANIEJ", lub "ŚREDNIO DROGO" złożyć snajperkę, która spełnia wymagania snajperki.

Problem?

:bialaflaga: boskie to było.... :hahaha:

Odpowiem Ci - nigdy nie powstanie taki temat. Albo inaczej : To raz.

Poza tym to wyczerpuje temat

Tak w ogóle, to skończmy tą farsę i niech ktoś zamknie ten temat.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

To co pisałem w poprzednim temacie to tylko podpowiedź, jak możesz zarobić trochę kasy. Sam kiedyś chodziłem do pracy w TESCO (na inwenturę). Jedna noc, nic Ci się nie stanie, jak sobie nie pośpisz, a trochę kasy będziesz miał... To nic śmiesznego, ani chańbiącego, wziąść się za pracę.

A co do snajperki to wystarczy poczytać forum, pełno tematów o różnych broniach... Poszukaj. Ja doradzałem ci KWA, ICS lub G&P:

http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/10055-m4a1-gp/

http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/4456-m4-a1-z-ics/

http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/44986-m4a1-z-kwa/

^ jak widzisz to nawet to samo forum, nie musisz szukać po jakiś angielskich forach, nawet po jakiś innych polskich. Wszystko na miejscu.

Edited by robertrr
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...