Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Fundusze,Jak przekonać ...


Recommended Posts

Witam chciałbym rozpoczać swoją przygodę z ASG.Mam 18 lat i jestem w 3 klasie technikum.

 

Teraz mam pytanie jak namówić rodziców do ASG?Bo mam pomysł zeby jechac raz na paintball i wtedy bym powiedział ze mi sie to bardzo podoba itp.

 

 

 

Miałbym do wydania na wszystko około 1200zł i chciałbym zakupić mniej więcej tak: Karabin( z jakiej firmy?),dobrą baterie,jakiś mundur,rekawiczki,kamizelka taktyczna i jakieś buty.

 

Tak na replikę chciałbym wydać do 800zł a 400zł starczy na reszte?

 

I jakie firmy są najlepsze?I ile jest gwarancji na taiwangun.pl?

 

Jaka baterie polecacie? jaka pojemnosc?

 

 

 

 

Pozdrawiam

Edited by Michal8
Link to post
Share on other sites
  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Src to firma z Taiwanu jeśli chcesz wiedzieć o niej troszkę więcej to :google:

Boyi to kupa zębatki się tępią,taki szczegół tylko rk z Boya jest dobre.

Cyma to najwyższa klasa wśród chinoli,nie ma nic lepszego,bebechy wytrzymałe tylko gumka do wymienienia.

Do Src będziesz potrzebował akumulatora,odpuść sobie Firefoxa ma złe opinie i ładowarka mikroprocesorowa np Imax b6 albo Turnigy Accucell 6.

Link to post
Share on other sites

Gwarancja u Krakmanów[potoczna nazwa dla sklepu taiwangun] wynosi 12 miesięcy[to standard, tylko niektóre sklepy dają 24 miesiące gwarancji na poszczególne artykuły]. Generalnie jeżeli nie podobają Ci się kałachy, może spodoba Ci się bardziej futurystyczny kałach (tak zwany tactical). A jak nie to: g36 cymy tudzież emki deep fire (jest to całkowita nowość, wczoraj doszła pierwsza dostawa nie mam pojęcia jak się sprawują i trudno znaleźć o nich opinie). http://www.specshop.pl/index.php?cPath=22_241_45&sort=2a&filter_id=135

 

 

 

Pozdrawiam

 

ps: Pamiętaj o dobrej ochronie oczu, polecam: Uvex, Ess, Bolle. Nie kupuj żadnych podróbek czy wersji od żółtych towarzyszy w fabryce. Oczy nie grzyby- nie odrastają.

Edited by harasim
Link to post
Share on other sites

Ok czyli brać tylko z firmy Cyma.Ok dzięki za informacje. Najbardziej mnie interesuje jakąs MP5 lub G36 z Cymy. Chociaż M4A1 z innych firm też mi się podobają.

 

A co powiecie o firmie Classic Army? A ile kosztuje taki mundur z butami i kamizelka taktyczna?

Link to post
Share on other sites

Za równe 700zł możesz kupić sobie za 499zł M4 CQB od A&K i korpus metalowy z od Boyi za 200zł + w zbrojowni montaż korpusu 1zł i masz full metal M4 do CQB.

Co do innych rzeczy - kupić mundur to nie problem, gorzej z goglami. Kup sobie albo Uvex I-VO albo ESS Tactical XS czy jakoś tak. Ładowarka - Turnigy Accucel 6 lub Imax B6. Buty - nie znam się.

Link to post
Share on other sites

Kolego nie zaczynaj dyskusji o CA, nawet pełnoprawne repliki tej firmy są małym niewypałem ich "m15" za pół darmo bym nie kupił(chyba że na sprzedaż ;P).

W przedziale cenowym CA są o wiele lepsze repliki (na przykład porównaj sobie emki CA do G&P których cena oscyluje w tych samych granicach). Podobnie sprawa ma się do gietek CA czy kałachów.

 

 

Co do tematu: Jak chcesz emkę to polecam m4a1/m16 od G&P cena samej repliki wynosi +/- 1100 zł więc byś musiał trochę dołożyć.

 

 

Pozdrawiam serdecznie,

 

 

EDYTKA:

Flecki są masowo sprowadzane od naszych Niemieckich sąsiadów, tanio można dostać właśnie tego pochodzenia używkę.

Gdyby marpaty też ktoś masowo sprowadzał cena była by niska [ale wyższa od fleców wiadomo sprowadzenie z US a z Niemiec). Z tego co wiem to handel marpatami oryginalnymi jest chroniony umowami między narodowymi itd ale to już inna bajka.

Edited by harasim
Link to post
Share on other sites

Kolego nie zaczynaj dyskusji o CA, nawet pełnoprawne repliki tej firmy są małym niewypałem ich "m15" za pół darmo bym nie kupił(chyba że na sprzedaż ;P).

W przedziale cenowym CA są o wiele lepsze repliki (na przykład porównaj sobie emki CA do G&P których cena oscyluje w tych samych granicach). Podobnie sprawa ma się do gietek CA czy kałachów.

 

Co do kałachów CA to mylisz się, SLR w wersji steel & wood to naprawdę porządna replika, spasowanie, jakość cześci i szczelność układu stoją na wysokim poziomie. Kolega z ekipy ma w swoim slr zamontowaną gumkę guardera sylikonową, prec lufę (chyba guarder, ale nie jestem pewien) oraz sprężynę m110. Z tym zestawem zasięg skuteczny wynosi 60m (mierzone taśmą, kulki bez problemu trafiają w sylwetkę), a na batce 8.4 osiąga całkiem przyzwoity rof, nie wspominając o tym, że mechanizm pracuje bardzo cicho.

Link to post
Share on other sites

Blow Back, czyli odrzut zamka.

 

Jeśli chcesz Google to wpisz w wyszukiwarce Google.pl

 

Jeśli chcesz gogle Bolle to szukaj na allegro, lub specshopie.

 

 

Wątpię, żeby dali upust, ewentualnie darmową przesyłkę.

 

Nie pisze, tylko jest napisane.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...