Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AKMS (BOYI) czy AK 74 (BOYI)


Recommended Posts

1.Witam chciałbym się zapytać o te dwie repliki

RK-10

http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/rk-10_boyi-2632.html

czy

RK-02

http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/rk-02-full_metal_boyi-2638.html

 

Cenowo dużo się nieróżnia ale niewiem czy brać AKMS (ładniejszy wygląd)czy AK-74?

 

 

 

2.Chciałbym się zapytać czy te kałachy można rozebierać tak jak ostre wersje?

Link to post
Share on other sites

Nie jest gorszy. Jak to chinol, możesz kupić takiego, który Ci się rozsypie po kilku miesiącach, a możesz trafić takiego jak ja (rk-02), w którym przez 2 lata nic nie ruszałem prócz gumki hu.

 

Nie rozbiera się ich tak jak "ostrych".

Link to post
Share on other sites

JA bym na twoim miejscu wybrał bym rk02 ze względu na mocniejszą kolbę a w rk10 to już ta kolba bardziej podatna na ruszanie się góra dół i późniejsze problemy z nią :D

to chyba jej w rękach nie trzymałeś. Kolba stalowa, zaczep niezniszczaly, na forum można znaleźc post gościa, który po swoim rk-10 przejeżdżał samochodem.

Cóż, mój egzemplarz także nie odstaje, kolba pomogła otworzyc multum butelek i (tak jak cała replika) zaliczyła nieskończonośc upadków i nadepnięc a działa tak jak działała wcześciej :)

to nie jest cm028s aby wszystko na kolbę zwalac :P

 

btw, zgadzam się z wypowiedzią Lesia, jest o wiele ładniejsza niż cm048

pozdrawiam

 

co do rk-02, to mam co strzelankę stycznośc z jednym egzemplarzem, cholernie i bez sumienia katowanym, przebiegiem z 20k. O dziwo ma się cały czas dobrze. Należy pamiętac, że boyi lubią byc humorzaste z czasami zdarzają się naprawdę wredne modele.

Edited by t0m3k
Link to post
Share on other sites

Tak jak w prawdziwku możesz demontować rurę gazową, łoże i dekiel. Suwadło wygląda zupełnie inaczej, ale zasada jest podobna - wysuwasz do tyłu, żeby wyjąć.

 

Jeśli chcesz mieć replikę, żeby ją rozkładać, to szukaj Yunkra :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...