Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH][GAZ] Gaz do zapalniczek


Recommended Posts

Hm.. głupio to powiedzieć, ale przez przypadek, chcąc skasowac jednego posta, wywaliłem cały wątek. Niniejszym przepraszam użytkowników i prosze o ponowne wpisywanie konstruktywnych opinii na ten temat.

Przepraszam raz jeszcze za problemy i zamieszanie.

Pozdrawiam

Chopin

Link to post
Share on other sites

Witam, ja powiem tyle:

wczoraj[09.02.2005] testowałem gaz do zapalniczki (taki w jaskrawym opakowaniu jakby przezroczystu zółty z napisem "gaz do zapalniczek i zapalaczy gazowych") jest to IZOBUTAN(w moim przypadku) i efekt w beretce kwa nbb jest taki ze to niema siły aby wypchnąć kulkę z lufy :? 8O niewiem jak inne gazy od OLA słyszałem iz butan tez sie nienada :(

Link to post
Share on other sites

Dobra noto jedziem...

 

Butan - zamało ściśliwy i nieda sie strzelać tak? (tak mi sie zdaje)

Propan- bardzo dobrze nadaje sie do strzelania

propan-butan - nasz gg to chyba mieszanka propanu i butanu pewien niejestem

 

Podsumowując trzeba szukac gazu do zapalniczek "butanu" i wtedy powinno sie dobrze strzelać... prosze mnie skorygować jeśli się mylę...

Link to post
Share on other sites

Mogę jedynie potwierdzić:

 

"gaz do zapalniczek i zapalaczy gazowych"

 

wogóle się do tego nie nadaje. Sprawdzałem na beretce TM z blow backiem i ledwo co zamek ruszylo, po czym syfon poszedł... czysty bezsens :P lepiej adapter na propan sobie zafundować ;)

Link to post
Share on other sites

Gaz: Ronson (butan);

Gun: S&W M6904 STTi;

Warunki: letnie, temp. około 25 st. C;

Efekty: gun strzelał, ale kulki 0,2g dolatywały w porywach do połowy zasięgu (ok. 8-15m);

 

Gaz do zapalniczek testowałem tylko raz w trosce o żywotność guna, więc na własnym przykładzie nie mogę stwierdzić jego szkodliwość w stosunku do uszczelek, ale wypowiedzi innych (z różnych źródeł) pozwalają sądzić, że można doprowadzić do ich zniszczenia.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

przez ten ******* se maga :evil: ale juz go naprawiłem 8) UWAŻAJCIE NA NIEGO!!!!!

 

Moderator

Nie będę przeklinał i będę grzecznyNie będę przeklinał i będę grzecznyNie będę przeklinał i będę grzecznyNie będę przeklinał i będę grzecznyNie będę przeklinał i będę grzecznyNie będę przeklinał i będę grzecznyNie będę przeklinał i będę grzecznyNie będę przeklinał i będę grzecznyNie będę przeklinał i będę grzecznyNie będę przeklinał i będę grzecznyNie będę przeklinał i będę grzeczny

Link to post
Share on other sites

Używałem Izobutanu (tak ten jaskrawy) w Moim Rugerze: efekt-skrócony zasięg. Ale bez przesady. Wcześniej sadził 0,25 na około 35m teraz około 25-28m.Na budynek w sam raz. Używałem go długo-(od stycznia) i magazynek trzyma świetnie (fakt że smarowałem uszczelki i samego Rugera).Ronsona tez używam-ale jest gorszy (nie wiem czemu ,składy są inne ? W sumie Ronson nie podaje dokładnego składu , a jaskrawe pudełko to czysty izobutan).W zimie efekty są strasznie porażające-nie używać-kupić GG/Propan.

 

pozdr pi

 

 

p.s.

mam Worda.... 8)

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...