Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gumal

Użytkownik
 • Content Count

  138
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

540 profile views
 1. Nie wiem czy ktoś już coś o tym pisał (aczkolwiek słowa na ten temat tu nie znalazłem), ale wpadłem na czerwonym wilku na takie coś: BUCKSHOT Jest ktoś, kto wie coś więcej na ten temat? Osobiście pierwszy raz widzę (aczkolwiek pewnie mało widziałem), żeby strzelba airsoft'owa strzelała więcej, niż 3 kulkami.
 2. Gumal

  Asgshop.pl

  Niech bozia w piwach wynagrodzi! Medal wielkości koła od traktora się należy! Nic tu nowego nie napiszę. Robota odwalona w DWA dni dosłownie. Tuning aega TM. O wszystkim solidnie informują (mailowo i telefonicznie). Autentycznie w życiu tak zadowolony z niczego jeszcze nie byłem :P Panowie zdobyliście następnego, stałego klienta!
 3. Dokładnie tak jak kolega wyżej. Sam wybuch możesz sobie narysować w Photoshopie i później działać w afterze. Chyba, że kozak jesteś to i możesz cały wybuch klatka po klatce rysować ;)
 4. Gumal

  Vest.pl

  No ja też, ale to poczta nawala. Współlokator zamówił 4 dni temu i w piątek przyszła. Ja zamówiłem jakiś tydzień temu i nadal nie ma O_o Tak nie bardzo rozumiem na czym to polega :roll: Biorą pocztowcy jak kurier a jedzie to i jedzie...
 5. Z kumpelą wywiad tego samego dnia nagrywaliśmy. Wogóle nic nie słyszałem o czym gadanina bo mi wiatr po uszach wiał. Jutro szkoła i jak Yachu nie zapomni kaset to sięto w końcu zgra na kompa. Btw. Sory, że na Wasz film nie głosowałem, ale Pan od rolków (co z resztą grand prix zgarnął) zasłużył jak najbardziej :P Zdrówko.
 6. Zamówiłem paczkę w SpecShopie (oporządzenie, okularki). Nie chcąc czekać długo wybrałem przesyłkę przez Opeka. Na paczkę czekałem grubo ponad tydzień. Kurier przyjechał akurat jak mnie nie było, ale nic to, bo zostawił kwitek, gdzie mam się dokładnie zglosić po przesyłkę. Pojechałem, pokazałem papierek a tu co? Facet wielce zdziwiony, skąd ja ten świstek mam wogóle. Zaczął dzwonić po pracownikach i jak się okazało, ponoć było u mnie już 4 kurierów, ale nic to. Czekam aż szanowny pan znajdzie moją paczkę... zajęło mu to około godziny bo nie wiedział gdzie co leży, a to co miało być na s
 7. Sory, ale jak kupiłem zębatkę silnikową TM to tam ładnie wszystko nawet narysowane (w sensie obrazki) pod którą ile podkładek, z której strony ułożyć itd także pomocy żadnego "fachowca" nie potrzebowałem. Działało ładnie z resztą ics'a aż pierdutnęły właśnie te dwie (ics) przy sprężynie m100 (Marui o dziwo wytrzymała :?). Na moje oko jebutnęły z przyczyny zbyt mocnej sprężyny na stockowych zębatkach właśnie. Zdrówko.
 8. Wszystko fajnie, ale jak to czytam to szczerze nówiąc trochę nie wiem co robić. :roll: Pękł mi gb ICS, chcę wymienić (a w zasadzie kupić nowy ) a tu nagle widzę, że są dwa rodzaje v2, a za chwilę, że to bez różnicy. :? Jakoś z tym rozstawem zębatek to dziwnie brzmi bo w takim razie muszą być też jakieś "specjalne" zębatki ICS i tylko do gb ICS? :? Wstawiłem upgrade pasujący do GB v2 i jakoś w ICSie działało, także nie wiem na czym polega różnica pomiędzy szkieletami... Fakt posypało się w nim sporo części, ale jak sprzęt ma 3 (może nawet 4-5 lat) to nie ma się co dziwić.
 9. No nic... muszę stanowczo wymienić sprężyne od antireversala :P Edit: Coś mnie klawiatura dzisiaj nie lubi ;)
 10. Hop-up wymieniłem. Ale jak sięokazuje wyrobiła mi się sprężynka przy tej blokadzie co zembatkę zatrzymuje (jak to sięnazywa????) i przy strzelaniu auto, kiedy puszczam spust cały mechanizm wewnątrz GB cofa się, powodując... hmm... cofanie się tappet'a, a co za tym idzie ładuje dodatkowo kulkę, a czasem dwie. Wiem, że to nie rozwiązuje problemu. Zobacze w niedziele jak się nowy hop-up sprawuje i czy nadal pluje czasem kilkoma na raz. Ale sprężyna na 100% do wymiany.
 11. A ja znalazłem coś takiego: PROLINE TOWOT maszynowy Przeznaczonych do smarowania łożysk tocznych, ślizgowych przegubów i prowadnic. Pracuje w temperaturach od -25C do +125C, przy wysokich obciążeniach. Odporny na wypłukiwanie zinmą wodą. Chroni przed korozją. Do zębatek on nie jest ale Czyli w zasadzie to by pasował tak?
 12. Hyh... troche nas tam mało ostatnio to bez napalania się na tłumy :P Jak będzie kasa to napewno. Ja pewno do irlandców spadam do roboty to ino nie jestem pewien. Jeszcze kupa czasu to nie ma się co deklarować przedwcześnie. Gdyby pieniądze rosły na drzewach.... :roll:
 13. Hi-Cap Uzasadnienie: Lenistwo ;) I kasa. Dwa Hi wystarczą.
 14. Trochę odświeże temat.. Rozumiem, że woltarz akumulatora nie jest na tyle ważny co pojemność podczas ładowania tak?
 15. Co do tego drugiego to mogę powiedzieć tyle tylko, że mam podobny wzorek na rosyjskich spodenkach, ale kolory troche inne. Raz, że na zdjęciu kolory zawsze inaczej, a dwa to że z demobilu je mam i troche są wypłowiałe :P (Tak swoją drogą.. już nigdy nie założę tych spodni na pochmurną pogodę :roll: sorki za offtop)
×
×
 • Create New...