Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G&P M4A1 (odpadło, odpada i luka)


Recommended Posts

Witam, jestem nowicjuszem więc proszę o wyrozumiałość.

 

 

 

1cdb445a735fd973.jpg

Luka jest mała ale czy powinna być ? I martwię się o ten pin przedni (bolec) odpadnie podczas biegu i rozwali się na 2 części ? ;D

 

Dodam jeszcze że podczas strzelania w rączce coś lata

Edited by Kedaros
Link to post
Share on other sites

Wyciągnij luzny pin i rozłóż body na dwie części. Przyklej dwie może trzy warstwy tasmy izolacyjnej w tylnej części body (za drugim pinem), tak żeby podczas zamykania połówek części ciasno się zazębiały (po zamknięciu odetnij odstający nadmiar taśmy). To powinno zmiejszyś przerwe między połówkami a na pewno ustabilizuje luzny pin. Natomiast jaśli znalazłeś tą zaślepkę to wystarczy ją wcisnąć w otwór aż "kliknie".

Link to post
Share on other sites

A ja zaproponuję "podklejenie" ale z drugiej strony niż zaproponował mafo - mianowicie podeprzyj komore HU kawałkeim gumy - uchroni cię przed pękaniem GB i rozwiąże problem luźnego pina. Wash&Go ;]

Brenten - też dobre rozwiązanie - choć zdarzyło mi się też zgubić i śrubkę od pina :)

@autor - a ta luka co zaznaczyłeś na zdjęciu to normalne. jest prawie w każdej emce większa bądź mniejsza.

Link to post
Share on other sites

Panowie kolejny problem ;/ Strzelałem sobie seriami 3-4 kulki i nagle koniec ;/ Gdy naciskam spust replika wydaje ciche puknięcie ;( Co mogło się stać ? Bardziej tego opisać nie mogę ;/

 

 

Nieco rozebrałem i dźwięki dochodzą z GB ;/

(założyć nowy temat?)

Edited by Kedaros
Link to post
Share on other sites

Tłok zatrzymał ci sie w tylnym położeniu, to sie zdarza przy strzelaniu na auto. Strzel kilka razy na semi i bedzie oki. Staraj sie nie zostawiać napiętej spręzyny, zawsze po strzelance, 2-3 strzały na SEMI i bedzie dobrze.

 

Pożycz od kogos mocniejszą batke, albo naładuj swoja do pełna i strzel na Semi ew. trzeba będzie odkręcić chwyt silnikowy i podnieść zatrzask AR

Edited by Meche
Link to post
Share on other sites

To znaczy że mam słabą batke ? GP 8,4V / 110mAh

110mah ? a nie 1100 ?

 

Jak możesz to pożycz od kogoś baterie i sprawdź czy wtedy strzeli.

 

Skoro masz gnata na gwarancji, to pisz do sklepu, zobacz co oni Ci zaproponują. Na razie nie rozkręcaj - to ostateczność.

 

Jeśli jest to nowy gun, to nie powinno być awarii, moze po prostu bateria padła.

Edited by Meche
Link to post
Share on other sites

A czy na pewno dobrze naładowałeś baterię?

 

Bo wszystko wygląda na to, że bateria była za słaba, co doprowadziło do zacięcia tłoka w tylnym położeniu, potem

następnym objawem jest właśnie przepalony bezpiecznik.

 

Naładuj prawidłowo baterię, zepnij blaszki z bezpiecznika na krótko - Tak jak tutaj: http://asgshop.pl/sklep/nbezpiecznik.php

I spróbuj oddać strzał.

Jeżeli strzeli to znaczy że bateria byłą za słaba lub źle naładowana.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...