Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CZ 75 od GBB i problem z magazynkiem.


Recommended Posts

Czołem Maniacy.

Mam problem z magazynkiem od w/w repliki. Mianowicie zawór od CO2 (ta część której uderzenie powoduje wyzwolenie gazu) często, podczas kiedy magazynek jest w replice, odsuwa się do tyłu. Przez to nie mogę wyjąć magazynka z repliki. Czasem muszę się siłować, a czasem wystrzelać gaz do końca, dopiero wtedy zawór ustępuje. Wcześniej miałem taki problem zaraz po zakupie repliki, odesłałem ją do serwisu. Dostałem ją z powrotem, z wpisem do karty gwarancyjnej:

Naprawa zbijaka zaworu - przestrzelenie

Przez jakiś czas było fajnie, ale teraz problem powraca. Często powtarza się powyższy problem, czasem przy wyjmowaniu magazynka słychać jak gaz się ulatnia. Raczej jej nie odeślę, bo w międzyczasie grzebałem samemu w magazynku, naprawiając inny błąd (nawiasem mówiąc pomyślnie), więc to chyba automatycznie unieważnia gwarancję. :icon_neutral:

Może ktoś z was ma tą replikę i wie jak to naprawić w domowy sposób, jakieś podpowiedzi?

Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam.

 

-Myszur

 

//Edit

To jest ta replika, może coś to pomoże.

http://www.militaria.pl/action_sport_games/pistolet_asg_cz_75_gbb_(16319)_p5721.xml?cat=124

Edited by Myszur
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

W sumie to powinienem Ci podziękować za zidentyfikowanie problemu :) Mam CZ 75 ASG KWA co by nie mówić replika śliczna i celna (skusił mnie opis ma niniejszym forum) jednak magazynki do tej repliki to jedna wielka porażka. Pierwszy nie podawał kulek zacinały się w jeszcze w "kanale", postanowiłem sam podpiłować jednak nic to nie dało. Drugi kupiłem, a tu pojawił się problem opisywany przez Ciebie. Jest to lekko denerwujące zwłaszcza, że replika kosztuje ponad 500 a magazynki 130. W sumie spróbuję jeszcze jednej rzeczy, poprzedni magazynek nie miał ww. problemu więc zamienię zawory i zobaczymy.

Pozdrawiam JK

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...