Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M733 od DBoys


Recommended Posts

Witam. Mowa będzie o tym karabinie: http://www.airsoftxtreme.pl/product-pol-885-M733.html

Pytam się o niego czystej ciekawości, bo sam już mam replikę - CM.037.

Moje pytania:

1. Czy on na serio ma 320fps? Bo coś na full plastic to mi to brzmi podejrzanie, a jeśli nawet, to same plastikowe zębatki wytrzymają może z 5 magów

2. Co on ma za gb? Specjalny, czy coś niby v.2?

 

Dzięki za odpowiedzi

PS: Wiem że sklep podobno zły, ale ja tego nie chcę kupić :)

Link to post
Share on other sites

z tego co pamiętam, replika posiada gb v2, standardowy (mniej lub bardziej) z tą różnicą, że plastikowy. Jeżeli masz już cm037, to byłaby to skrajna głupota.

Wytrzymałośc to loteria, ale na pewno niższa niż w gb'ach metalowych (najtańszy kompletny-boyi kosztuje ~150zł). Generalnie teoria z 5ma magami może się sprawdzic. 320fps może miec (nawet plastikowy AUG od both elephant) ale żywotnośc na pewno nie będzie wysoka.

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Witam. Mowa będzie o tym karabinie: http://www.airsoftxt...l-885-M733.html

Pytam się o niego czystej ciekawości, bo sam już mam replikę - CM.037.

Moje pytania:

1. Czy on na serio ma 320fps? Bo coś na full plastic to mi to brzmi podejrzanie, a jeśli nawet, to same plastikowe zębatki wytrzymają może z 5 magów

2. Co on ma za gb? Specjalny, czy coś niby v.2?

 

Dzięki za odpowiedzi

PS: Wiem że sklep podobno zły, ale ja tego nie chcę kupić :)

 

 

 

ad 1 bliżej 250 FPS

ad 2 GB V2 ale szkielet jest z ABS, co do zębatek to się nie wypowiadam nie rozkręcałem, ale z opisu GUNFIRE wynika że też są z ABSu

 

Mam tą replikę z Allegro - zapłaciłem za nią niecałe 100 zł z przesyłką i uważam tą cenę za dobrą - mając na uwadze konieczność wymiany GB, za cenę powyżej 150 zł już się nie kalkuluje (150 replika + 250 GB Boya, a za 450 można już nabyć dorosłą emkę). No chyba że na początek do CQB happy.gif. Co do wytrzymałości - Gunfire daje na nią 24 miesiące gwarancji - jak się posypie to będą naprawiać cool.gif

Link to post
Share on other sites

W ramach update - dziś ta emka wywaliła cztery pełne hicapy i nadal żyje. Jej zasięg oceniam na 35 m gdzie można trafić w człowieka - jak do CQB idealna wink.gif

 

Szkoda tylko, że najczęściej oceniane na oko odległości po sprawdzeniu miarką okazują się "trochę zawyżone". Kolega miał z SWD A&K kupionego jako zajechana używka z allegro zasięg 65 metrów "na oko". Niestety, taśma miernicza go naprostowała.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Cóż tutaj akurat w miarkę się nie bawiłem, ale na długość budynku ZNTK w Poznaniu (czyli z klatki schodowej do przeciwległego końca) kulki leciały a trafiony czuł że dostał wink.gif

 

Dla tych co nie znają Poznania

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...